Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Fundamentalizm po norwesku

Re: Fundamentalizm po norwesku

Postprzez Elżbieta » So sie 25, 2012 19:14

Ludzie, przyhamujcie trochę. To nie jest miejsce na takie starcia. Jeżeli chcecie sobie "nawtykać" to umówcie się w jakimś bardziej stosownym miejscu - my nie jesteśmy areną polityczną. Tutaj obowiązuje odnoszenie się do każdego z szacunkiem i miłością, a nie z nożem. Uważam, że powinno się ten wątek skończyć dla ogólnego dobra.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Fundamentalizm po norwesku

Postprzez Tomasz » So sie 25, 2012 20:55

Ela słusznie zamknęła wątek, bo nie przynosi dobrych owoców.

Radykalnemu Kalwiniście udzieliłem ostrzeżenia na podstawie § 16 p.1 Regulaminu.

Kalwinista już post wcześniej podpadł pod naruszenie regulaminu, ale udzieliłem odpowiedzi, licząc na przemyślenie stanowiska. W związku z tym, iż to nie nastąpiło byłem zmuszony do podjęcia takiej a nie innej decyzji.

Wszystkich (Jacka również) proszę o powstrzymanie złych emocji
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron