Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Fundamentalizm po norwesku

Re: Fundamentalizm po norwesku

Postprzez Radyklany Kalwinista » Pt sie 24, 2012 18:17

Jacek napisał(a):Zwyrodnialec, ktory raz sie kreuje na nacjonaliste, raz na fanatyka luteranskiego, na koncu na idiote, uwazal ze strzelajac do dzieci i mlodziezy, zatrzyma fale islamskiego radykalizmu ?!! Tu nie o to chodzilo !!!. To jest przyklad wychowania bezstresowego w spoleczenstwie liberalnym, w warunkach luksusowych, gdzie szare zycie mu sie znudzilo, i szajbe odbilo.


(...)
usunięto treść na podstawie § 16 pkt. 1
Tomasz


PS. Panie Jacek a co Pan powie o Pana znajomych z Wielkiej Loży Orańskiej, która ma na rękach więcej ofiar cywilnych( katolickie kobiety i dzieci) niż Brevik?
Radyklany Kalwinista
 
Posty: 12
Dołączył(a): So sie 04, 2012 15:39
wyznanie: Kalwinista
  

Re: Fundamentalizm po norwesku

Postprzez Jacek » Pt sie 24, 2012 19:40

Wie Pan Radykalny Kalvinisto-. Nie wiem czy Pan w wojsku sluzyl, czy nie ale raczej podejrzewam ze nie, dlatego Pan nie wie co to taktyka operacyjna, na polityce widze tez miernie sie Pan zna. Panski tok myslenia polega na tym, ze strzelajac do Boga ducha winnych dzieci i mlodziezy, mozna zatrzymac Islam ? iscie ciekawe rozumowanie, gdyby Pan powiedzial ze do politykow skierowal swa bron to bym zrozumial. Czyli Panski tok rozumowania; bedac wrogo nastawiony do Cyganow, zemstrze sie na dzieciach, strzelajac do nich ? Na koncu jeszce sie Pan czepia rzeczy, ktore nie maja zwiazku ze sprawa. Ps. Niech sobie Pan przypomni historie Radykalnych Kalvinistow Burow w RPA co wyprawiali z czarnymi tubylcami. Oto slowa skazanca -Panskiego idola, opuszcajacego sale sadowa cyt. Szkoda ze nie zabilem wiecej osob !!!!.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Fundamentalizm po norwesku

Postprzez Tomasz » Pt sie 24, 2012 20:27

Muszę zgodzić się tutaj z Jackiem. Rozwałka bezbronnych ludzi zawsze będzie niczym innym jak zbrodnią - niezależnie od idei jaka przyświeca sprawcy.

Tak - z jego punktu widzenia. Z punktu widzenia Hitlera słusznym była eksterminacja żydów. Z punktu widzenia Stalina zasadne było wymordowanie polskiej inteligencji. Tylko, że to są punkty widzenia zwyrodnialców.
Jeżeli rząd jest przyczyną jakiejkolwiek destrukcji to należy dążyć do jego obalenia w prawem określony sposób a nie urządzać masakrę małolatów lub podkładać bomby w miejscu publicznym.
Jeżeli Breivik chciał koniecznie zostać bohaterem - to mógł porwać się np. na jakąś bazę terrorystów, albo obóz Talibów w Afganistanie.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Fundamentalizm po norwesku

Postprzez Elżbieta » Pt sie 24, 2012 20:59

Szkoda ze nie zabilem wiecej osob !!!!.

Mną te słowa również wstrząsnęły. Jak można takiego człowieka w jakikolwiek sposób usprawiedliwiać.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Fundamentalizm po norwesku

Postprzez Radyklany Kalwinista » So sie 25, 2012 09:48

Jacek napisał(a):Wie Pan Radykalny Kalvinisto-. Nie wiem czy Pan w wojsku sluzyl, czy nie ale raczej podejrzewam ze nie, dlatego Pan nie wie co to taktyka operacyjna, na polityce widze tez miernie sie Pan zna. Panski tok myslenia polega na tym, ze strzelajac do Boga ducha winnych dzieci i mlodziezy, mozna zatrzymac Islam ? iscie ciekawe rozumowanie, gdyby Pan powiedzial ze do politykow skierowal swa bron to bym zrozumial. Czyli Panski tok rozumowania; bedac wrogo nastawiony do Cyganow, zemstrze sie na dzieciach, strzelajac do nich ? Na koncu jeszce sie Pan czepia rzeczy, ktore nie maja zwiazku ze sprawa. Ps. Niech sobie Pan przypomni historie Radykalnych Kalvinistow Burow w RPA co wyprawiali z czarnymi tubylcami. Oto slowa skazanca -Panskiego idola, opuszcajacego sale sadowa cyt. Szkoda ze nie zabilem wiecej osob !!!!.


treść usunięta na podstawie § 16 pkt. 1 Regulaminu.
Udzielam ostrzeżenia.


2) Jeśli w naszym domu pojawiają się mrówki, które wchodzą przez dziurę w drzwiach to jak z nimi walczymy? Zabijamy mrówki czy zalepiamy dziurę?

Na koncu jeszce sie Pan czepia rzeczy, ktore nie maja zwiazku ze sprawa. Ps. Niech sobie Pan przypomni historie Radykalnych Kalvinistow Burow w RPA co wyprawiali z czarnymi tubylcami. Oto slowa skazanca -Panskiego idola, opuszcajacego sale sadowa cyt. Szkoda ze nie zabilem wiecej osob !!!!.


Ja się nie czepiam, po prostu jeśli Pan Jacek jest konsekwentny to nie podaje ręki mordercom z Ulsteru. Bo czym oni się różnią od Brevika?

PS. Na inwektywy o nieznajomości polityki etc. nie odpowiadam.

Oto slowa skazanca -Panskiego idola, opuszcajacego sale sadowa cyt. Szkoda ze nie zabilem wiecej osob !!!!.


A pańscy idole? Za Boga i Ulster ? Mam Panu napisać o setkach cywilów(ich błędem było tylko to, że byli papistami) zamordowanych przez siepaczy z bojówek protestanckich wspieranych przez Pana kolegów?
http://www.youtube.com/watch?v=BIuyuPsy0Mo
http://www.youtube.com/watch?v=XHhfYz0i_qo
http://www.youtube.com/watch?v=EqrXyWEiLso
http://www.youtube.com/watch?v=X0NHHiQN ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=WqW9OZTk ... re=related
Radyklany Kalwinista
 
Posty: 12
Dołączył(a): So sie 04, 2012 15:39
wyznanie: Kalwinista
  

Re: Fundamentalizm po norwesku

Postprzez Elżbieta » So sie 25, 2012 11:38

Dajcie spokój z takimi kłótniami, wszelką przemoc Jezus nie pochwala. Mordowanie w imię Boga nie sądzę żeby radowało naszego Pana.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Fundamentalizm po norwesku

Postprzez Radyklany Kalwinista » So sie 25, 2012 15:51

Elżbieta napisał(a):Dajcie spokój z takimi kłótniami, wszelką przemoc Jezus nie pochwala. Mordowanie w imię Boga nie sądzę żeby radowało naszego Pana.


To co pogrubiłem jest oczywistą nieprawdą. Niech Pani poczyta Biblie lub Marcina Lutra.
Radyklany Kalwinista
 
Posty: 12
Dołączył(a): So sie 04, 2012 15:39
wyznanie: Kalwinista
  

Re: Fundamentalizm po norwesku

Postprzez Jacek » So sie 25, 2012 16:52

Radykalny Kalvinisto- Nadal nie odpowiedziales mi na zadane pytanie, albowiem zarzucasz mi kontakty z Oranzystami w Ulsterze/znajomosc historii, a przedewszystkim polityki na tamtym terenie, troche by sie przydala Panu, a nie sluchanie polskich rozglosni Radia Maryja, i czytanie Wyborczej, i na tym opieranie swoich wywodow. A co z Panskimi Radykalnymi Kalwinistami rodem z RPA, tworcami Apartheidu ? Przeciez oni reprezentuja panskie radykalne kalwinskie poglady!!!! Obecnie przeflancowali sie z powrotem do Holandii, Skandynawii i USA. Ale najbardziej Panie Radykalny zastanowila mnie pozycja obrony ludnosci katolickiej w Ulsterze, co mi dalo do myslenia, czy aby naprawde jest Pan Radykalnym Kalwinista, czy tak jak ze mnie astronauta :lol: A dlaczego Pan nie wspomni o IRA ! !!! /katolicka/. Czy by to byli sojusznicy Radykalnych Kalwinistow :lol: ??? Panskie poglady przypominaja mi klasyka polskiej polityki ze czarne jest biale , a biale jest czarne. Z jednej strony pisze ze nie jest Pan zwolennikiem tego szalenca, z drugiej strony pochwala Pan jego metody. Najzabawniejsze jest to ze wszyscy pozostali jak administrator, moderatorka, podobnie oceniamy Panska wypowiedz, w sensie negatywnym.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Fundamentalizm po norwesku

Postprzez Radyklany Kalwinista » So sie 25, 2012 18:01

Jacek napisał(a):Radykalny Kalvinisto- Nadal nie odpowiedziales mi na zadane pytanie, albowiem zarzucasz mi kontakty z Oranzystami w Ulsterze/znajomosc historii, a przedewszystkim polityki na tamtym terenie, troche by sie przydala Panu, a nie sluchanie polskich rozglosni Radia Maryja, i czytanie Wyborczej,


:lol: Traci Pan kontrolę, znam bardzo dobrze historię Ulsteru.

A co z Panskimi Radykalnymi Kalwinistami rodem z RPA, tworcami Apartheidu ?


Ja nie mam żadnych kontaktów z tymi osobami w przeciwieństwie do Pana znajomości z mordercami kobiet i dzieci.

A dlaczego Pan nie wspomni o IRA ! !!! /katolicka/. Czy by to byli sojusznicy Radykalnych Kalwinistow :lol: ??? Panskie poglady przypominaja mi klasyka polskiej polityki ze czarne jest biale , a biale jest czarne.


Jakby Pan był inteligentną osobą to by Pan zauważył, że ja obnażam Pana schizofrenie i mentalność kalego. Brevik zły bo morderca niewinnych ludzi, ale już koledzy z Ulsteru ok.

PS. Osobiście popieram działalność UDA, UVF, Wielkiej Loży Orańskiej itp., dlatego nie jestem obłudnikiem jak Pan Jacek i rozumiem, że czasem są niewinne ofiary. Pozdrawiam.
Radyklany Kalwinista
 
Posty: 12
Dołączył(a): So sie 04, 2012 15:39
wyznanie: Kalwinista
  

Re: Fundamentalizm po norwesku

Postprzez Jacek » So sie 25, 2012 18:30

Radykalny Kalwinisto- chyba sobie sugerujesz rozdwojenie jazni; Najpierw mnie krytykujesz za kontakty z Oranzystami, i innymi organizacjami protestanckimi za chwile piszesz ze ich popierasz. Pozostawiam to ocenie Administratorowi . Natomiast publiczne zarzucenie mi schizofremi moze Ciebie drogo kosztowac na drodze sadowej. A Administratorowi zglaszam ciezkie naruszenie regulaminu strony Konfesyjni, i wnosze jako wspolzalozyciel strony o wykluczenie tego osobnika ze strony Konfesyjni, za publiczna pochwale zbrodni. Zgodnie z prawem karnym publiczna pochwala zbrodni jest przestepstwem, i podlega sciganiu z mocy prawa.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości