Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Takie sobie gadki - czyli o wszystkim i o niczym

Re: Takie sobie gadki - czyli o wszystkim i o niczym

Postprzez Tomasz » Pt sty 18, 2013 23:14

Ilość postów nie świadczy oczywiście o wszystkim, ale z pewnością jest pewnym miernikiem aktywności strony. Nasze forum już od dłuższego czasu pod tym względem "bije na głowę" pozostałe dwa fora luterańskie, a wręcz nokautuje. Oczywiście my samy odcinamy się zarówno od "Defragmentacji" jak i "luteranieforum".
Zwrócę jeszcze uwagę, że "konfesyjni" są "najmłodszym" forum. Defragmentacja działa od 2006 r., luteranieforum od 2009, natomiast my od 2010.

ale takie porównania napawają mnie wiarą w to że jednak lewacy w rzeszy ewangelików to towarzystwo małe a jedynie głośne


Zabawne, ale oni to samo mówią o nas :lol:
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Takie sobie gadki - czyli o wszystkim i o niczym

Postprzez Witold » Pt sty 18, 2013 23:28

Tomasz napisał(a):Ilość postów nie świadczy oczywiście o wszystkim, ale z pewnością jest pewnym miernikiem aktywności strony. Nasze forum już od dłuższego czasu pod tym względem "bije na głowę" pozostałe dwa fora luterańskie, a wręcz nokautuje. Oczywiście my samy odcinamy się zarówno od "Defragmentacji" jak i "luteranieforum".
Zwrócę jeszcze uwagę, że "konfesyjni" są "najmłodszym" forum. Defragmentacja działa od 2006 r., luteranieforum od 2009, natomiast my od 2010.


Tym bardziej Tomaszu apeluję po raz kolejny o założenie strony na fb. Ja szukając luteran na facebooku znalazłem właśnie luterańskich liberałów i libertynów. Pozwól poszukującym odnaleźć właściwą stronę luteranizmu. Może jakiś stały użytkownik byłby zainteresowany. Ja chciałbym pomóc ale sam wiem że póki co moja wiedza nie jest wystarczająca a będąc nowym użytkownikiem podlegam prawu ograniczonego zaufania :D
Przecież trzy-pięć wpisów tygodniowo to nic wielkiego, ktoś z użytkowników tego forum na pewno mógłby to ogarnąć a odwiedzalność portalu jak i forum by wzrosła.
Witold
 
Posty: 654
Dołączył(a): Cz lis 29, 2012 23:17
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Takie sobie gadki - czyli o wszystkim i o niczym

Postprzez Agnieszka Ostrowska-Fetera » Pt sty 18, 2013 23:35

Właśnie!
Np Viking vel Jacek albo Jakub mogliby załozyc taka stronkę na fejsie.
Chetnie zostanę jej członkiem.
Ale do tych liberalnych stron na fejsbuku wrzucać trzeba konserwatywne linki, coby troche ich uświadomić, ze liberalizm to dno.
Agnieszka Ostrowska-Fetera
 
Posty: 559
Dołączył(a): Cz paź 13, 2011 19:49
Lokalizacja: Tychy
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Takie sobie gadki - czyli o wszystkim i o niczym

Postprzez Tomasz » So sty 19, 2013 15:25

Tym bardziej Tomaszu apeluję po raz kolejny o założenie strony na fb.


Pisałem już o tym wiele razy. Nie podejmuje się założenia strony na fb z dwóch przyczyn: po pierwsze - mam awersję do portali społecznościowych (ale to jeszcze ewentualnie mógłbym przełknąć), po drugie - administruje już forum i całym portalem, zatem fizycznie nie jestem w stanie trzymać wielu srok za ogon.
Natomiast jeżeli ktoś chciałby taką stronę założyć i prowadzić, to bardzo chętnie. Niech skontaktuje się ze mną na privie.

Ja chciałbym pomóc ale sam wiem że póki co moja wiedza nie jest wystarczająca a będąc nowym użytkownikiem podlegam prawu ograniczonego zaufania


W kwestii zaufania do konwertytów nie podzielam podejścia naszego Synodu, który wprowadził "okres przejściowy" :wink: Uważam, że "świeże osoby" wręcz należy od razu "wrzucać na głęboką wodę" i dać im odczuć, że są potrzebni. Wiem, że jest to zawsze pewne ryzyko, ale bez ryzyka nic się nie osiągnie.

Np Viking vel Jacek albo Jakub mogliby załozyc taka stronkę na fejsie.


Wyobrażam sobie taką stronę założoną przez Jacka vel Vikinga :mrgreen: Stosy płonęły bym tam, aż łuny strzelałyby w niebo :lol:
Natomiast Jakub założył stronę na fb : "staroluteranie". Ale z tego co wiem, to strona jest raczej martwa.

Ale do tych liberalnych stron na fejsbuku wrzucać trzeba konserwatywne linki, coby troche ich uświadomić, ze liberalizm to dno.


To jest bardzo dobry pomysł :)
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Takie sobie gadki - czyli o wszystkim i o niczym

Postprzez Jacek » So sty 19, 2013 21:45

Miniofilko- Dziękuje za uznanie- Po prostu Kocham Ciebie :D . Juz Jacek wam dowali.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron