Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Malta

Malta

Postprzez Grzegorz » Pn sie 06, 2018 21:10

Spędzam teraz kilka dni urlopu na Malcie. Piękne miejsce! Zdecydowianie polecam :) Atmosfera jak we Włoszech, ale z różnymi brytyjskimi akcentami. Wszyscy mówią po angielsku, to jeden z dwóch oficjalnych języków. Pewną wadą jest brak nabożeństwa luterańskiego w niedzielę, dlatego najlepiej przylecieć na Maltę w poniedziałek.
Avatar użytkownika
Grzegorz
 
Posty: 1120
Dołączył(a): Śr wrz 11, 2013 20:48
Lokalizacja: Warszawa
wyznanie: KEA
  

Re: Malta

Postprzez blaisee » Pt sty 11, 2019 18:09

Już od dawna mam w planach wybrać się na Maltę. W niedziele to chyba do anglikan trzeba się wybrać? Innych opcji z tego co mi wiadomo brak? (bo KRK nie biore pd uwage :D )
blaisee
 
Posty: 296
Dołączył(a): N lut 01, 2015 19:55
wyznanie: protestanckie
  

Re: Malta

Postprzez Grzegorz » Pt sty 11, 2019 23:32

Prawdę mówiąc, byłem wtedy z rodziną i żeby nie komplikować sytuacji, poszedłem na mszę w KRK po angielsku. Ale gdybym był sam to najpewniej uderzałbym na anglikańskie nabożeństwo :wink:
Avatar użytkownika
Grzegorz
 
Posty: 1120
Dołączył(a): Śr wrz 11, 2013 20:48
Lokalizacja: Warszawa
wyznanie: KEA
  


Powrót do Rozmowy o wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron