Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

filmy

filmy

Postprzez Trubel » Wt lis 10, 2015 18:15

Znacie filmy raczej jakieś współczesne o obecności Boga w naszym życiu? strasznie podobał mi się film "Bóg nie umarł" oraz tych samych twórców "czy naprawdę wierzysz" do tego oglądałam "Spotkanie" tez fajny :)
nie chodzi mi o filmy typowe o życiu Jezusa czy świętych ale właśnie w stylu tych, które wymieniłam :)
Trubel
 
Posty: 56
Dołączył(a): N lis 01, 2015 12:08
Lokalizacja: Warszawa
wyznanie: chrześcijańskie
  

Re: filmy

Postprzez Herbert » Wt sty 19, 2016 16:28

26.01. o godz. 22.00 oraz 27.01. o godz. 14.00 bardzo ciekawy film "PYTANIE 7" - w TV Trwam (tak, tak!)!
http://kulturadobra.pl/pytanie-7/
Pastor wraz z rodziną przyjeżdża do miejscowości we wschodnich Niemczech, aby objąć nową parafię. Od początku swojego pobytu jest nękany przez lokalne władze. W rezultacie czego jego syn ucieka do Berlina Zachodniego. Film oparty na udokumentowanych wydarzeniach, pokazuje prześladowania Kościoła w NRD. Jest to trzymająca w napięciu historia o losach ojca i syna, którzy muszą zdecydować czy chcą walczyć o to, w co wierzą.
Herbert
 
  


Powrót do Rozmowy o wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron