Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Intelektualny Poziom Polskich Ateistow

Re: Intelektualny Poziom Polskich Ateistow

Postprzez B! » Śr lut 10, 2016 16:58

szacunek Witoldzie przynajmniej Twój do mnie skończył się w momencie kiedy przestałeś się zgadzać z moją wypowiedzią na temat moich obserwacji odnośnie ateistów....
tak jak napisałam niezgoda dla samej niezgody! nie mam żadnego uprzedzenia wobec Ciebie, możesz odpowiadać na każde posty - od tego jest forum. Podobnie jak od dzielenia się uwagami, pytaniami, spostrzeżeniami a nawet.... podejrzeniami.

Niczego nie udaję jak czuje luz to go czuje jeśli mnie ktoś zirytuje to to wyrażam. Trudno, raczej tego nie zmienię.
Jeśli czujesz że okazałam się brakiem szacunku wobec Ciebie?
Przepraszam.

Pozdrawiam.
B!
 
Posty: 50
Dołączył(a): Cz mar 05, 2015 12:06
wyznanie: chrześcijanin - narazie tyle
  

Re: Intelektualny Poziom Polskich Ateistow

Postprzez Witold » Śr lut 10, 2016 17:22

szacunek Witoldzie przynajmniej Twój do mnie skończył się w momencie kiedy przestałeś się zgadzać z moją wypowiedzią na temat moich obserwacji odnośnie ateistów....


chodziło mi: "nie podzielam tych obserwacji, ja mam inne"

co już wyjaśniłem wcześniej. Nie czepiaj się słówek i nie doszukuj proszę na siłę złośliwości czy szpiegowania.
Też bym mógł wyśmiać to jak w innym wątku napisałaś że Popek
nie przyznaje się do przynależności do jakiegokolwiek kocioła


ale dobrze wiem że chodziło o "kościoła".

Powiedz mi więc jak mógłbym się nie zgodzić z tym że znasz tylko albo przede wszystkim mądrych i oczytanych ateistów?
Nie trzeba się bardzo starać by zrozumieć że nie podzielałem twoich obserwacji(bo ja znam i mądrych i niemądrych) a nie że zarzucam Ci kłamstwo.

Tak więc bądź hiperpoprawna jeśli chcesz ganić innych za nieprecyzyjne sformułowanie albo bądźmy dla siebie tolerancyjni i tak jak ja wybaczam Ci "kocioł", Ty wybacz mi moją nieprecyzyjność.
Witold
 
Posty: 654
Dołączył(a): Cz lis 29, 2012 23:17
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Intelektualny Poziom Polskich Ateistow

Postprzez B! » Śr lut 10, 2016 17:31

moja "niepoprawność" to zwykła literówka, Twoja zły dobór słów..... >

rozmowa ewidentnie zaszła z daleko.

zgoda.
B!
 
Posty: 50
Dołączył(a): Cz mar 05, 2015 12:06
wyznanie: chrześcijanin - narazie tyle
  

Re: Intelektualny Poziom Polskich Ateistow

Postprzez Witold » Śr lut 10, 2016 17:57

mój zły dobór słów i twoja zła wola, w moim odczuciu. nieważne. pozdrawiam
Witold
 
Posty: 654
Dołączył(a): Cz lis 29, 2012 23:17
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Intelektualny Poziom Polskich Ateistow

Postprzez Herbert » Śr lut 10, 2016 18:45

B! czy cala ta pyskowka (na rozne tematy jednoczesnie) to dyskusja merytoryczna czy raczej sztuka dla sztuki? moze dla zabicia nudy?
Herbert
 
  

Re: Intelektualny Poziom Polskich Ateistow

Postprzez Witold » Śr lut 10, 2016 19:56

Herbercie, wyjaśniliśmy już przecież, po co to wydłużać?
Witold
 
Posty: 654
Dołączył(a): Cz lis 29, 2012 23:17
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości