Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

śniadanie dla kobiet

śniadanie dla kobiet

Postprzez Agnieszka Ostrowska-Fetera » Wt lip 03, 2012 09:30

:D Drogie Forumowiczki, czy któraś z Was ma zamiar wybrać się na śniadanie dla kobiet do Wisły?
http://www.sniadaniedlakobiet.pl/
Agnieszka Ostrowska-Fetera
 
Posty: 559
Dołączył(a): Cz paź 13, 2011 19:49
Lokalizacja: Tychy
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: śniadanie dla kobiet

Postprzez Elżbieta » Wt lip 03, 2012 20:00

Trochę za daleko jak na śniadanie :)
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: śniadanie dla kobiet

Postprzez TomekPopek21 » Cz gru 13, 2012 14:20

był ktoś możę ???


Umieszczanie reklam jest przekroczeniem regulaminu. Więcej proszę tego nie czynić:
Dział III
Korzystanie z Forum
§ 16. Posty nie mogą zawierać:
7. Treści reklamowych.
TomekPopek21
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz gru 13, 2012 14:15
wyznanie: katolik
  

Re: śniadanie dla kobiet

Postprzez Jacek » Cz gru 13, 2012 19:49

Dobrze Elżbieta ze zaaragowałas na ten cyrk- Niestety strona nie jest wolna od ludzi z roznymi problemami. Gratuluje Elzbieto.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: śniadanie dla kobiet

Postprzez Wanda » Cz mar 28, 2013 13:58

No niesamowite...moment jaki cyrk ?
Jestem tam co roku tz.byłam trzy razy.
Niesamowicie cenię sobie możliwość spotkania z kobietami wyznania ewangelickiego których codziennością jest dom, dzieci, problemy z chorobami /niejednokrotnie będące same bardzo chorymi/, z mężami którzy nadużywają alkoholu ...które mają problemy z dorastającymi dziećmi. Organizatorem o ile się nie mylę jest Parafia ewangelicka z Wisły Malinki i żony księży.
Zaczyna się uroczystym śniadaniem a potem są świadectwa kobiet, ewangelizacje, koncerty pieśni religijnej.
Panu Bogu dziękuję za to, że mogę tam być, że pokazuje i mówi mi... nie bój się , popatrz jak inne radzą sobie z takim problemem, co przeszły by utrzymać rodzinę, nie odejść od męża.... opiekować się ciężko chorym dzieckiem.
To chyba nie jest cyrk...to jest kilka godzin w obecności sobie bliskich ludzi - kobiet ...choć nieznajomych.
Chyba że ktoś sądzi że to zbyteczny luksus!!
Szkoda tylko , że nie każda z powodów finansowych może sobie na to pozwolić !!!!!!

Tak samo reklamują się Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie, Mrągowie, Bezsenne noce, PROCHRIST, wszelkie koncerty.
...a , że akurat jest to spotkanie kobiet połączone z eleganckim śniadaniem...no cóż. ...może nie jedna pierwszy i ostatni raz będzie miała możliwość być w Gołębiewskim i zobaczyć trochę inny świat...

Dla mnie nie jest to cyrkiem.
Wanda
 
Posty: 19
Dołączył(a): Wt mar 26, 2013 09:03
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: śniadanie dla kobiet

Postprzez Wanda » Cz mar 28, 2013 14:11

........ o i jeszcze jedno.............
Pierwszy raz zabrała mnie tam znajoma ... dobry człowiek , którego Bóg postawił na mojej drodze w bardzo trudnym okresie mojego zycia. Cały czas płakałam słysząc świadectwo pewnej kobiety. Przy jej kolejach życia i przejsciach ...moje problemy nagle zmalały !!!
Potem z moją znajomą modliłyśmy się aby dobry Bóg pomógł mi nieść wszystko i poddać się całkowicie Jego woli. Oto jestem... Bogu niech będą dzięki :)
Wanda
 
Posty: 19
Dołączył(a): Wt mar 26, 2013 09:03
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: śniadanie dla kobiet

Postprzez Jacek » Cz mar 28, 2013 14:47

A ja mysłałem ze wy cały czas tam imprezujecie ? i ze jest to zlot feministek ? :mrgreen: . To w taki razie zorganizujemy impreze; Meskie spotkania przy kuflu :mrgreen:
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: śniadanie dla kobiet

Postprzez Wanda » Cz mar 28, 2013 15:10

Ja Ci dam imprezowanie, zloty..... :)
........ a chcesz być na takim męskim zlocie....??
Otóż sa organizowane w Wiśle Malince, w Wiśle Czarnym.... i możesz się tam wiele dowiedzieć jak być prawdziwą głową rodziny, jak prowadzić swoją rodzinę by było wszystko na swoim miejscu..... :)
......... a co robią PANOWIE... po skończonym spotkaniu , w to już nie wnikam :) :)
Wanda
 
Posty: 19
Dołączył(a): Wt mar 26, 2013 09:03
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: śniadanie dla kobiet

Postprzez Elżbieta » Cz mar 28, 2013 19:21

Wybaczcie, źle zrozumiałam, sądziłam, że cyrkiem jest umieszczanie reklam.
Oczywiście, że wszelkie spotkania że współwyznawcami, to cenna rzecz i nigdy nie myślałam inaczej, chociaż rzeczywiście jak dla mnie, to stanowczo za daleko. Sama chętnie bym się wybrała, ale nie mam najmniejszej możliwości - a szkoda.
Jacku, nie sądziłam, że w ten sposób podejdziesz do sprawy, uważam, że kto jak kto, ale Ty powinieneś popierać takie spotkania.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: śniadanie dla kobiet

Postprzez Jacek » Cz mar 28, 2013 20:35

To niech mnie to koło niewiast zaprosi, to nawet specjalnie przylecę na to uroczyste sniadanie, oczywiście z obiadem, i kolacją. A podyskutujemy jak się posilę :mrgreen:
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  


Powrót do Rozmowy o wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron