Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Zatrzymaj się

Zatrzymaj się

Postprzez Elżbieta » Cz kwi 08, 2010 09:13

Wysłany: Czw Lut 11, 2010 09:59

Wędrowcze, który idziesz po wertepach życia, dokąd tak biegniesz, czego szukasz, czemu się tak trudzisz ? Czy na pewno znasz swoją drogę, czy na pewno nie pobłądziłeś? Nie zgubiłeś, aby swego drogowskazu ?
Przysiądź tu na chwilę, odpocznij, mam dla Ciebie kompas, który gdy go przyjmiesz, zawiedzie Cię zawsze do celu, nigdy z nim nie pobłądzisz, i zawsze będzie Cię strzegł.
Tym kompasem jest Jezus, nasz Pan. Wiesz, że On jest samą miłością ? Że idąc z Nim - idziemy z MIŁOŚCIĄ przez życie ? Bo On nas wszystkich kocha bez względu na to kim jesteśmy, wszystkich chce przygarnąć, nikim nie gardzi, ani tymi najznamienitszymi na tym świecie, ani tymi najbiedniejszymi, czy najmniejszymi, najmniej znaczącymi.
Weź Go więc proszę do swojego serca i podążaj drogami, które Ci wskaże, a zawsze będziesz bezpieczny


1Kor. 13
Choćbym mówił językami ludzkimi i anielskimi, a miłości bym nie miał, byłbym miedzią dźwięczącą lub cymbałem brzmiącym. I choćbym miał dar prorokowania, i znał wszystkie tajemnice, i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. I choćbym rozdał całe mienie swoje, i choćbym ciało swoje wydał na spalenie, a miłości bym nie miał, nic mi to nie pomoże. Miłość jest cierpliwa, miłość jest dobrotliwa, nie zazdrości, miłość nie jest chełpliwa, nie nadyma się, nie postępuje nieprzystojnie, nie szuka swego, nie unosi się, nie myśli nic złego, nie raduje się z niesprawiedliwości, ale się raduje z prawdy; wszystko zakrywa, wszystkiemu wierzy, wszystkiego się spodziewa, wszystko znosi. Miłość nigdy nie ustaje; bo jeśli są proroctwa, przeminą; jeśli języki, ustaną, jeśli wiedza, wniwecz się obróci. Bo cząstkowa jest nasza wiedza i cząstkowe nasze prorokowanie; lecz gdy nastanie doskonałość, to, co cząstkowe, przeminie. Gdy byłem dziecięciem, mówiłem jak dziecię, myślałem jak dziecię, rozumowałem jak dziecię; lecz gdy na męża wyrosłem, zaniechałem tego, co dziecięce. Teraz bowiem widzimy jakby przez zwierciadło i niby w zagadce, ale wówczas twarzą w twarz. Teraz poznanie moje jest cząstkowe, ale wówczas poznam tak, jak jestem poznany. Teraz więc pozostaje wiara, nadzieja, miłość, te trzy; lecz z nich największa jest miłość.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Powrót do Odnaleźć Jezusa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron