Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

gdzie iść...

Re: gdzie iść...

Postprzez Elżbieta » Śr lut 15, 2017 07:25

Zastanawiam się, po co chodzisz do kościoła, czy po to by znaleźć sobie odpowiednie towarzystwo?
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: gdzie iść...

Postprzez pietrobus » Pn cze 19, 2017 09:47

Mi w parafii Ewangelicko-Luterańskiej Opatrzności Bożej we Wrocławiu nie podoba się to, iż ludzie po mszy wychodzą jakby nigdy nic. Nie ma spotkania po mszy, żadnej kawy ciasta. Jak ja mam poznać kogoś?
Avatar użytkownika
pietrobus
 
Posty: 37
Dołączył(a): So gru 28, 2013 22:01
Lokalizacja: Wrocław
wyznanie: chrześcijanin
  

Re: gdzie iść...

Postprzez Anna Maria » Pn cze 19, 2017 10:30

Panie Pietrobus,
czy Pan ma nas za naiwniaków? Pan nie może tych swoich " głębokich myśli" zebrać w jednym komentarzu, tylko Pan spamuje "po całości" ,żeby odsunąć poprzednie istotne dla nas komentarze ......
Anna Maria
 
Posty: 89
Dołączył(a): So sty 14, 2017 15:00
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: gdzie iść...

Postprzez pietrobus » Pn cze 19, 2017 10:40

Przepraszam, nie chciałem być źle odebrany. Każdy wpis jest jednak ważny. Kto chce ten znajdzie ważne komentarze.
Avatar użytkownika
pietrobus
 
Posty: 37
Dołączył(a): So gru 28, 2013 22:01
Lokalizacja: Wrocław
wyznanie: chrześcijanin
  

Poprzednia strona

Powrót do Odnaleźć Jezusa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron