Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Droga krzyżowa

Re: Droga krzyżowa

Postprzez Wędrowiec » Pt sty 21, 2011 12:19

No ciekawie to wygląda, choć wiadomo, że mnie jako katolikowi, to zawsze kojarzyło się z adoracją krzyża.

Tak więc wnioskuję, że ni praktykujecie również czegoś takiego jak "Gorzkie Żale"?
Wędrowiec
 
Posty: 330
Dołączył(a): Śr sty 19, 2011 16:25
Lokalizacja: Polska
wyznanie: Rzymskokatolickie
dyplomy: 2
  

Re: Droga krzyżowa

Postprzez Elżbieta » Pt sty 21, 2011 12:21

nie wiem co to jest, więc nie mogę porównywać

Co do planu Nabożeństwa Wielkopiątkowego - nie wszystko tu jest umieszczone. To jest plan, który jest mi potrzebny do Nabożeństwa, spowiedzi nie opisywałam, bo znam ją na pamięć, tak samo nie są zamieszczone modlitwy księdza przy ołtarzu. Jeżeli coś z tego Ciebie interesuje, to mogę podać dokładniej (oprócz modlitw - bo te są różne)
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Droga krzyżowa

Postprzez Wędrowiec » Pt sty 21, 2011 12:38

Myślę, że dokładnych modlitw nie ma potrzeby, żeby pisać, gdyż z pewnością przyjrzę się jakimś modlitewnikom itp. źródłom, ale dziękuję :)
Wędrowiec
 
Posty: 330
Dołączył(a): Śr sty 19, 2011 16:25
Lokalizacja: Polska
wyznanie: Rzymskokatolickie
dyplomy: 2
  

Re: Droga krzyżowa

Postprzez Elżbieta » Pt sty 21, 2011 12:56

modlitw ołtarzowych raczej nie znajdziesz :)
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Poprzednia strona

Powrót do Odnaleźć Jezusa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość