Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Moja osobista modlitwa

Moja osobista modlitwa

Postprzez Elżbieta » Cz mar 25, 2010 23:44

Wysłany: Czw Sty 14, 2010 22:52 Temat postu: Moja osobista modlitwa

Boże Wszechmogący ,Drogi, Kochany Ojcze, błagam Cię z całego serca swego , spraw, aby mój syn Lucjusz zmienił swe serce, aby Twoje sprawy przestały być mu obojętne ,aby poczuł potrzebę chodzenia do Kościoła, nie kilka razy w roku, ale w każdą niedzielę i na każdą godzinę biblijną . Spraw Boże , by zechciał swoje życie podporządkować Tobie i by Twoje Słowo było dla niego rzeczą najważniejszą. Proszę Cię o to w Imieniu Twego Syna a mojego Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa. Amen.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Moja osobista modlitwa

Postprzez R! » Pn kwi 12, 2010 06:49

Wysłany: Wto Mar 02, 2010 19:52

Zamieszczę tu też swoja modlitwę.

Panie mój, Boże, Zbawicielu błagam o twoją łaskę, i pragnę twojej miłości. Chcę abyś kierował mną tak jak zechcesz. Prosze o to, abyś zamieszkał we mnie, abym nie ulegał podszeptom szatana, abym żył tak jak Ty zechcesz, i abym czerpał z tego radośc, i żebym okazywał Ci taką miłość, chwałę i szacunek na jaką zasługujesz.
Bo bez Ciebie nie dam sobie rady, a z Tobą moge wszystko.
Amen


Prosze Was bardzo, abyście i Wy modlili się za mnie.
R!
 
Posty: 109
Dołączył(a): Śr mar 24, 2010 23:20
Lokalizacja: Warszawa
  

Re: Moja osobista modlitwa

Postprzez Paweł » Pn kwi 12, 2010 06:50

Wysłany: Sro Mar 03, 2010 10:29

Życzę Tobie R! aby KEA był dla Ciebie wsparciem.
Paweł
 
Posty: 733
Dołączył(a): N mar 21, 2010 12:13
Lokalizacja: Suwałki
wyznanie: ewangelicko - augsburskie
  


Powrót do Proszę o modlitwę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości