Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Prośba o modlitwę

Prośba o modlitwę

Postprzez Kazimierz » Wt sie 14, 2012 17:52

Proszę o modlitwę aby dobry Bóg dał naszym duszpasterzom,ale również nam wszystkim śmiałą odwagę do właściwego zwiastowania ewangelii,przez Jezusa Chrystusa.Amen
Kazimierz
 
Posty: 142
Dołączył(a): Pn sie 13, 2012 11:37
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Prośba o modlitwę

Postprzez Tomasz » Wt sie 14, 2012 19:11

Odwagę, wytrwałość i determinację jaką mieli Apostołowie. Amen.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Prośba o modlitwę

Postprzez Jacek » Wt sie 14, 2012 19:22

Wlasnie tego im Kazimierzu brakuje. Od dwna poszukujemy konserwatywnego duchownego , ktory by nas poprowadzil i co ? i wielkie nic !!.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Prośba o modlitwę

Postprzez Jakub » Śr sie 15, 2012 07:39

Myślę, że ciężko by było o duchownego, który by stał się naszym oficjalnym kapelanem, z tego powodu, że ksiądz jest przede wszystkim związany ze zborem.

Ale warto się modlić by było jak najwięcej Biblijnie wierzących duchownych. Bo jak zborownicy widzą, że ich ksiądz poważnie podchodzi do Pisma Świętego, a nie z dalekim dystansem, to i cały zbór będzie rósł.

Wszechmogący Boże, kochany Ojcze, Ty troszczysz się o Swój Kościół, prosimy Cię przemieniaj serca wierzących i prowadź wszystkich do Twojej prawdy i Twojego pokoju. W imieniu Jezusa Chrystusa, w mocy Ducha Świętego, ku Twojej chwale Ojcze. Amen.
Avatar użytkownika
Jakub
Moderator
 
Posty: 454
Dołączył(a): Wt mar 23, 2010 19:16
Lokalizacja: Gródek - LEKAW
wyznanie: Lut. Ew. Kość. AW w Czechach
  

Re: Prośba o modlitwę

Postprzez Jacek » Śr sie 15, 2012 17:18

Ksiadz jest dla wszystkich wierzacych a nie tylko dla swojego pipidowka, to sluzba nie zawod osiem godzin i do domku. Nie rozumiem takiego tlumaczenia.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Prośba o modlitwę

Postprzez Kazimierz » Śr sie 15, 2012 19:32

Przepraszam szanowne forum że się nie przedstawiłem zaraz po zarejestrowaniu,zrobiłem to dopiero dzisiaj.
Chciałem sprostować,że nie jestem księdzem,ale myślę że coś się będzie dziać.
Informacje o mnie są na Facebooku ,patrz dział-przedstawmy się.

Wszechmogący Boże, kochany Ojcze, Ty troszczysz się o Swój Kościół, prosimy Cię przemieniaj serca wierzących i prowadź wszystkich do Twojej prawdy i Twojego pokoju. W imieniu Jezusa Chrystusa, w mocy Ducha Świętego, ku Twojej chwale Ojcze. Amen.

Amen
Kazimierz
 
Posty: 142
Dołączył(a): Pn sie 13, 2012 11:37
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Prośba o modlitwę

Postprzez Kazimierz » Cz sie 16, 2012 09:21

Ten cytat nie wyszedł najszczęśliwiej,delikatnie rzecz ujmując ,ale jak mówiłem to pierwsze moje zderzenie z forum.

Kochany Ojcze ty widzisz i zgłębiasz nasze serca więc prosimy Cię by Duch Twój który w nas mieszka bezustannie wznosił modły na Twoją cześć i chwałę.
Dziękujemy Ci za Twojego Syna który nas pojednał ze sobą,tak że możemy się nazywać Twoimi dziećmi,ale nie tylko nazywać-możemy mieć z Tobą relację Ojcowską.Że już nie jesteśmy sługami,że zostaliśmy juz tu i teraz wyposażeni we wszystko co potrzebne by diabeł nas nie pożarł.a już teraz na tej ziemi możemy odczuwać przedsmak wiecznego sabatu.
Oddajemy Ci Ojcze do dyspozycji swoje dusze,serca-Ty je przemieniaj na swoją wieczną chwałę.W imieniu Jezusa.Amen
Kazimierz
 
Posty: 142
Dołączył(a): Pn sie 13, 2012 11:37
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  


Powrót do Proszę o modlitwę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości