Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Modlitwy codzienne

Re: Modlitwy codzienne

Postprzez Elżbieta » N wrz 30, 2012 12:11

Amen

Ale pamiętaj dodać: o ile taka jest Twoja wola Panie. Jezus Chrystus, mimo, że miał większe prawo do pomocy, jednak w Ogrójcu wołał: "Ojcze mój, jeśli można, niech mnie ten kielich minie; wszakże nie jako Ja chcę, ale jako Ty"
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Modlitwy codzienne

Postprzez Laura » N wrz 30, 2012 19:13

Podziekujcie Panu za to ze mieliscie piekny, zdrowy, dobry dzien , bo ja za to dziekuje. (dobrze napisalam?)

Codziennie tutaj trzeba sie modlic?
Laura
 
Posty: 134
Dołączył(a): N wrz 23, 2012 21:23
wyznanie: katolickie
  

Re: Modlitwy codzienne

Postprzez Elżbieta » N wrz 30, 2012 19:33

nie ma takiego przymusu :P pisze tu każdy, który odczuwa taką potrzebę
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Modlitwy codzienne

Postprzez damianon » Pn paź 01, 2012 16:07

Dziękuję Ci, Panie za cały dzisiejszy dzień. Dziękuję, że mogłem kolejny raz obudzić się ze świadomością, że mam po co i dla kogo żyć. Dziękuję, że pozwoliłeś mi ciągle odczuwać swoją obecność, podczas pracy i codziennych zajęć. Dziękuję, że obdarzyłeś mnie kochającą rodziną której mogę poświęcać każdą wolną chwilę.
Dziękuję za to, że tak mnie poprowadziłeś, że znalazłem to forum luterańskie na którym właśnie piszę. Dzięki niemu rozwiałem wiele wątpliwości, wiele się nauczyłem a dzięki wspaniałym ludziom umocniłem w wierze.
Proszę Cię o pomyślność dla wszystkich ludzi tworzących projekt "Konfesyjni", obdarz ich łaską by ich zaangażowanie owocowało wzmacnianiem wiary u ludzi.
Proszę Cię, Ojcze abyś prowadził mnie tak abym nigdy wiary nie utracił.

Amen
damianon
 
Posty: 215
Dołączył(a): Cz lis 03, 2011 15:42
Lokalizacja: Olkusz
wyznanie: w drodze do KE-A
  

Re: Modlitwy codzienne

Postprzez Elżbieta » Pn paź 01, 2012 19:52

Amen
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Modlitwy codzienne

Postprzez Kazimierz » Wt paź 02, 2012 10:18

Piękna modlitwa. Amen
Kazimierz
 
Posty: 142
Dołączył(a): Pn sie 13, 2012 11:37
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Modlitwy codzienne

Postprzez Kazimierz » Wt paź 02, 2012 10:21

PROŚBA O MODLITWĘ,ponowienie

J 14,14 O cokolwiek prosić mnie będziecie w imię moje, Ja to spełnie.

Chwytając się tego zapewnienia proszę Boga w imieniu Jezusa o cud uzdrowienia 14-letniego Jarka ,wnuczka znajomej który po wypadku motocyklowym jest w spiączce,stan krytyczny.Uzdrów kochany Ojcze tego chłopca na ciele,ale i na duszy,tak by był on Twój i cieszył się zdrowiem i aby był takim świadectwem Twojej chwały.Dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych-to tylko nam jest brak wiary że Ty chcesz żebyśmy tu na tej ziemi byli takim świadectwem o Tobie.Przymnóż też nam tej wiary że chcesz przez nas działać.
I jeszcze:
J.14.13 I o cokolwiek prosić będziecie w imieniu moim ,to uczynię ,aby Ojciec był uwielbiony w Synu.
I wszystko niech się stanie na chwałę Ojca i Syna i Ducha Świętego.Amen
Kazimierz
 
Posty: 142
Dołączył(a): Pn sie 13, 2012 11:37
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Modlitwy codzienne

Postprzez Elżbieta » Wt paź 02, 2012 10:57

Amen
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Modlitwy codzienne

Postprzez damianon » Wt paź 02, 2012 11:32

Amen
damianon
 
Posty: 215
Dołączył(a): Cz lis 03, 2011 15:42
Lokalizacja: Olkusz
wyznanie: w drodze do KE-A
  

Re: Modlitwy codzienne

Postprzez Kazimierz » Wt paź 02, 2012 12:24

Proszę Cię też Ojcze nasz niebiański o uzdrowienie mężczyzny przebywającego w szpitalu o którego intencję prosiła Elżbieta.
Jesteś kochany Ojcze naszą siłą i ostoją.Wiesz,bo przecież badasz nasze serca, jak nam nieraz ciężko na tej ziemi niższej,dlatego dziękujemy Ci że zawsze możemy na Ciebie liczyć,że zawsze jesteś z nami,a jeśli się ktoś odwraca,to jesteśmy to właśnie my,Twoje stworzenia,ale mimo tego ubłogosławiłeś nas jeszcze przed założeniem świata wszelkim błogosławieństwem.To jest dla nas niepojęte.Bo niczym sobie na to nie zasłużyliśmy,ani nie jesteśmy sobie w stanie zasłużyć,bo cóż możemy Tobie dać czego Byś nie miał.
Prosimy Cię o mądrość ,rozwagę i roztropność.Oddajemy swoje dusze do Twojej dyspozycji-Ty je przemieniaj ,przepalaj ogniem Twojej miłości.Zmieniaj nasze serce,nasz umysł,emocje,odczucia.
Wykaż się przy tym cierpliwością,wiem że często będziemy Cię zasmucać.
Jesteś również Bogiem cudów ,i wiemy że chcesz przez nas działać na tej ziemi i wiem też jak bardzo nieudolnie to robimy.Tym bardziej prosimy Cię o mądrośc.
Bądż uwielbiony.Uwielbiamy Cię i Błogosławimy.Za Twoją miłość,za ofiarę swojego Syna tzn tak naprawdę Siebie,by nas wykupić z niewoli grzechu.

Dlatego ośmielamy Cię prosić o cud uzdrowienia tego mężczyzny i 14-letniego chłopca-uzdrowienia na ciele i na duszy,na Twoją chwałę,w imieniuy Jezusa.Amen

Chwytamy się Twojego Słowa.A słowo twoje jest prawdą.
J.14.13 I o cokolwiek prosić będziecie w imieniu moim ,to uczynię ,aby Ojciec był uwielbiony w Synu.
I wszystko niech się stanie na chwałę Ojca i Syna i Ducha Świętego.Amen

Kochany Ojcze abyś był uwielbiony w Synu i abyśmy coraz więcej potrafili Cię uwielbiać.
Kazimierz
 
Posty: 142
Dołączył(a): Pn sie 13, 2012 11:37
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Codzienne intencje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron