Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

POWITANIE NOWEGO ROKU W SVENSKA KYRKAN

Co słychać u naszych braci z innych krajów

Re: POWITANIE NOWEGO ROKU W SVENSKA KYRKAN

Postprzez Elżbieta » N sty 02, 2011 20:41

hehehe, już w to wierzę, może jestem naiwna, ale przecież nie aż tak :lol:
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: POWITANIE NOWEGO ROKU W SVENSKA KYRKAN

Postprzez Jacek » N sty 02, 2011 21:27

O tak napisze- Moje ukochane BABY biskupki. Teraz dobrze?. O tak viking troche spokornial ale znow uderzy sprowokowany.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: POWITANIE NOWEGO ROKU W SVENSKA KYRKAN

Postprzez Tomasz » N sty 02, 2011 22:07

Nikt nie będzie tutaj w nikogo uderzał, albo Admin zaprowadzi porządek. Vikingu - ani Ela ani nikt inny nie zamierza tutaj kogokolwiek prowokować. Sprawę "bab" obróciłem celowo w żart. Użycie takiego określenia nie jest żadnym przestępstwem ani zniewagą, ale uważam, że jako ludzie na poziomie powinniśmy starać się stosować raczej inne słownictwo. Jest to moja osobista prośba, a nie nakaz związany z egzekwowaniem regulaminu Forum.

A teraz wracamy do tematu "POWITANIE NOWEGO ROKU W SVENSKA KYRKAN", który poruszył Viking i uprzedzam, że wytnę każdy post, który będzie próbą kontynuowania niepotrzebnego sporu.

I mam pytanie do Vikinga - napisałeś, że Twoja Parafia jest konserwatywna, ale należy oficjalnie do SVENSKA KYRKAN. Czy nie ma zatem nacisków odgórnych, narzucających pewne poglądy "zgodne z linią liberalną" ?
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Poprzednia strona

Powrót do Luteranizm na świecie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości