Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Spotkanie Kościołą episkopalnego u luteranów

Rozmowy o wydarzeniach z życia codziennego Kościoła

Re: Spotkanie Kościołą episkopalnego u luteranów

Postprzez Tomasz » Wt mar 13, 2012 21:38

TYm razem dałeś "twarz" swoich poczynań.Wstydż się.Gdzie Twoje korzenie. Takie samo stanowisko dostrzegam w w zachowaniu Jacka. Dokąd zmierzacie? Do podziału KEA w Polsce.


Chyba doszło do pewnego nieporozumienia. Skomplik tylko poinformował o wydarzeniu i raczej nie widzę, aby odniósł się do niego z wielkim entuzjazmem - a wręcz przeciwnie.

Ja również nie rozumiem czemu ma służyć taka prezentacja Kościoła Episkopalnego - chyba tylko promowaniu liberalizmu.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Spotkanie Kościołą episkopalnego u luteranów

Postprzez skomplik » Śr mar 14, 2012 11:33

Bronisław Sztuchlik napisał(a):Skompilku.
TYm razem dałeś "twarz" swoich poczynań.Wstydż się.Gdzie Twoje korzenie. Takie samo stanowisko dostrzegam w w zachowaniu Jacka. Dokąd zmierzacie? Do podziału KEA w polsce.
Czy Wy zdajecie sobie sprawę z tego, jak daleko w bezdroża Luteranizmu brniecie? Opamiętajcie się, póki nie jest za póżno.


Zamieściłem ten post ponieważ dotyczy bezpośrednio luteran (spotkanie odbywa się w Kościele luterańskim);
Post miał na celu informacje nie promocje
skomplik
 
Posty: 723
Dołączył(a): So paź 01, 2011 19:58
wyznanie: Chrześcijanin
  

Re: Spotkanie Kościołą episkopalnego u luteranów

Postprzez Bronisław Sztuchlik » Pn mar 19, 2012 22:44

W związku z tym,iż drogą prywatnej korespondencji okrzyknięty zostałem-cytuję:fałszywcem przez Jednego z Uczestników tegoż Forum w odpowiedzi na mój post, negujący podanie przez Skomplika informacji o planowanym spotkaniu 31 marca w Krakowie, na terenie Parafii Ewangelicko-Augsburskiej zmuszony jestem jeszcze raz się wypowiedzieć na ten temat,niezmiennie stojąc na stanowisku,iż:

Po pierwsze - post Skomplika w tej sprawie, podający stronę ekumenizm.pl, gdzie zamieszczono informację ze szczegółami o tym spotkaniu, a tym bardziej słowa wprowadzającego autora tego programu pokazują jednoznaczną intencję organizatorów: sondaż na temat podatności na powstanie takiego Kościoła w Polsce.Podawanie takich informacji na Forum-KOnfesyjni jest niedopuszczalne, wręcz szkodliwe dla naszego Kościoła. Jestem wręcz oburzony, że Ktoś z władz naszego Kościoła wydał zgodę na przygotowanie takiego spotkania. Może wkrótce inne religie, łacznie ze świadkami Jehowy wpuścimy na posesje swoich parafii, aby mogły prowadzić ewangelizacje na własne potrzeby.

Po drugie - nikogo w tym temacie nie pozbawiam "czci i wiary" za treści wypowiedziane,lecz uważam, że takie dyskusje powinno się gasić w zarodku tzn nie dopuszczając do publikacji tego typu ogłoszeń na naszym Forum. Ukłon w stronę Admina i Moderatorów.
Bronisław Sztuchlik
 
Posty: 155
Dołączył(a): Cz lut 03, 2011 22:06
Lokalizacja: Studzionka
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Spotkanie Kościołą episkopalnego u luteranów

Postprzez Bronisław Sztuchlik » Pn mar 19, 2012 22:56

Zapomniałem jeszcze o jednym.
Co do moich przekonań i stanowiska w sprawie egzystencji naszego Kościoła pragnę otwarcie oświadczyć,iż jestem niezmienny.między innymi dając temu wyraz poprzez wprowadzenie swego imienia i nazwiska na Forum zamiast nicka.Kościół ma być wolny od nowinkarstwa i stać na straży czystości Luterańskiej nauki.
Bronisław Sztuchlik
 
Posty: 155
Dołączył(a): Cz lut 03, 2011 22:06
Lokalizacja: Studzionka
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Spotkanie Kościołą episkopalnego u luteranów

Postprzez Tomasz » Pn mar 19, 2012 23:15

W związku z tym,iż drogą prywatnej korespondencji okrzyknięty zostałem-cytuję:fałszywcem przez Jednego z Uczestników tegoż Forum


§ 19 Regulaminu : Administratorzy i moderatorzy Forum nie ingerują w korespondencję prywatną użytkowników, jednakże w przypadku o którym mowa w § 18 - każdy użytkownik może również zgłosić administratorowi i moderatorom treść „priva” naruszającego regulamin.

Fakt naruszenia regulaminu w korespondencji prywatnej można zgłaszać do administratora lub moderatorów.

Po pierwsze - post Skomplika w tej sprawie, podający stronę ekumenizm.pl, gdzie zamieszczono informację ze szczegółami o tym spotkaniu, a tym bardziej słowa wprowadzającego autora tego programu pokazują jednoznaczną intencję organizatorów: sondaż na temat podatności na powstanie takiego Kościoła w Polsce.Podawanie takich informacji na Forum-KOnfesyjni jest niedopuszczalne, wręcz szkodliwe dla naszego Kościoła.


Nie zauważyłem, aby Skomplik odnosił się pozytywnie to tego wydarzenia. Sam również uważam, że promowanie Kościoła Episkopalnego - tym bardziej na "plecach" KEA jest czymś złym.
Zauważ Bronku, że podawanie pewnych informacji nie zawsze będzie oznaczało akceptację i promowanie takich czy innych wydarzeń - a wręcz przeciwnie. Może oznaczać ostrzeżenie przed czymś złym i niepożądanym.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Spotkanie Kościołą episkopalnego u luteranów

Postprzez skomplik » Śr mar 21, 2012 09:23

Właśnie dlatego że jest to forum konfesyjne podałem taką informacje; nie chodzi o promocje ale zwrócenie uwagi na to co sie dzieje w jednej z parafii luterańskich (a właściwie bedzie sie działo);

PS. Rozumiem że informacje o wejściu KEA z KER w "jedność" administracyjną też nie powinna być podawana bo promuje się ewangelicyzm reformowany?
skomplik
 
Posty: 723
Dołączył(a): So paź 01, 2011 19:58
wyznanie: Chrześcijanin
  

Poprzednia strona

Powrót do Wydarzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości