Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Etyka Seksualna wg LCMS

Re: Etyka Seksualna wg LCMS

Postprzez Jacek » N lip 10, 2011 20:34

Brawo Pawel !
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Etyka Seksualna wg LCMS

Postprzez Focjusz » N lip 17, 2011 20:26

Nie wiem czy to dobry dział na to ale zobaczcie co znalazlem: http://www.youtube.com/watch?v=HcLQD-wtTA0
Zaiste- Boży to Kościół
Ręce opadają!
Focjusz
 
  

Re: Etyka Seksualna wg LCMS

Postprzez Elżbieta » N lip 17, 2011 22:28

Ja to już widziałam, faktycznie szokujące
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Etyka Seksualna wg LCMS

Postprzez Wojtek » Pn lip 18, 2011 09:03

Kościół Szwecji już od dawna jest kościołem tylko z nazwy. :(
Wojtek
 
Posty: 264
Dołączył(a): Śr lip 28, 2010 23:25
wyznanie: KE-A
dyplomy: 1
  

Re: Etyka Seksualna wg LCMS

Postprzez Paweł » Pn lip 18, 2011 09:16

No i dla tego jesteśmy z nimi w pełnej komunii
Paweł
 
Posty: 733
Dołączył(a): N mar 21, 2010 12:13
Lokalizacja: Suwałki
wyznanie: ewangelicko - augsburskie
  

Re: Etyka Seksualna wg LCMS

Postprzez Jacek » Pn lip 18, 2011 19:07

Taaak !- Zwierzchnikom KEA widocznie imoponuja takie osoby jak arcybiskup Hammar ze Svenska Kyrkan. Widzicie ja mam tutaj w Szwecji to na biezaco. Mysle ze predzej czy pozniej stworzy to lutheranski ekstremizn przeciwko ty wynaturzeniom. Jest na to sposob, ale ze wzgledu na przestrzeganie prawa Kodeks Karny, niestety nie moge o tym napisac. Czas najwyzszy zwrocic glowe w kierunku Synodow Missourii i Wisconsin i opuscic Sodome i Gomore przez KEA, inaczej upadnie i to szybko.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Etyka Seksualna wg LCMS

Postprzez Fróbel » Wt lip 19, 2011 09:28

Czas najwyzszy zwrocic glowe w kierunku Synodow Missourii i Wisconsin i opuscic Sodome i Gomore przez KEA, inaczej upadnie i to szybko.


Z całym szacunkiem, ale nie przesadzasz pisząc o KEA? Umizgi biednego KEA do bogatych Kosciołów Szwecji czy Niemiec nie oznaczają od razu sodomy i gomory, automatycznego eksportu liberalnej teologii. Polscy Luteranie - w szczególności południe Polski - są na ogół konserwatywni, podobnie jak reszta polskiego społeczeństwa. Dopóki wierchuszka sie z tym liczy jest ok.
Z zagranicy fajnie się krytykuje. Spędziłem wiele lat w USA i zauwazam, że Polonia zawsze ma tendencje do czarnowidztwa, pisaniu spiskowych teorii, użalaniu sie nad liberalizacją i uleganiu klimatom bogoojczyźnianym.
Fróbel
 
Posty: 53
Dołączył(a): Pt sty 28, 2011 12:25
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Etyka Seksualna wg LCMS

Postprzez Jacek » Wt lip 19, 2011 10:25

Jest takie powiedzenie cyt. Polak madry po szkodzie. Pozyjemy zobaczymy. Juz mielismy w kosciele Sw.Trojcy wystepy pani ksiadz ze Szwecji. I co ? zaeragowal ktos oficjalnie?. A tacy wszyscy konserwatywni.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Poprzednia strona

Powrót do Kultura, tradycje i etyka ewangelicka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron