Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Projekt wizyty w Szwecji

Projekt wizyty w Szwecji

Postprzez Jacek » Śr kwi 18, 2012 06:34

Zastanawiam się nad zorganizowaniem wyjazdu do Szwecji, uczestników forum Konfesyjni. Pobyt około trzech dni. Głownie chodzi o kontakt z Missionsprovinsen-Svenska Kyrkan, Lutherska Ostanbacks Kloster, Alsike Kloster-Knivsta. Przelot węgierskimi liniami Wizz-Air nie jest drogi. Ale najpierw muszę się porozumieć ze stroną szwedzką dotyczącą noclegu w ośrodku koscielnym; liczba miejsc, czy ewntualny koszt ? może uda się gratisowo ?
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Projekt wizyty w Szwecji

Postprzez Wanda » Śr kwi 03, 2013 11:29

Nie było chętnych?
Brak zainteresowania?
Czy nikt nie chce?
Przecież to możliwość poznania nowego...jedyna barierą mogą być koszty...no i język...ale od czego są te osoby które znają szwedzki :)
Wanda
 
Posty: 19
Dołączył(a): Wt mar 26, 2013 09:03
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Projekt wizyty w Szwecji

Postprzez Elżbieta » Śr kwi 03, 2013 13:10

Zainteresowanie może by i było, jednak tu przeważnie piszą ludzie pracujący, mający całe mnóstwo różnych obowiązków i nie bardzo mogący wyrwać się z domu. Ja na przykład nie mam żadnych możliwości wyjazdu na choćby jeden dzień, więc dla mnie takie propozycje pozostają w sferze fantazji
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  


Powrót do Nasza historia i tożsamość

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości