Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

CZY W POLSCE JEST POTRZEBNY PROTESTANCKI PAS BIBLIJNY ?

Re: CZY W POLSCE JEST POTRZEBNY PROTESTANCKI PAS BIBLIJNY ?

Postprzez Wędrowiec » Wt kwi 12, 2011 21:26

Nowo wybrany biskup Hintz zdaje się być człowiekiem konkretnym, więc osobiście upatruję w nim dobry punkt zaczepienia :)
Wędrowiec
 
Posty: 330
Dołączył(a): Śr sty 19, 2011 16:25
Lokalizacja: Polska
wyznanie: Rzymskokatolickie
dyplomy: 2
  

Re: CZY W POLSCE JEST POTRZEBNY PROTESTANCKI PAS BIBLIJNY ?

Postprzez Piotr » Cz kwi 14, 2011 14:31

Witaj Wędrowcze myślę że Diecezja Pomorsko-Wielkopolska zalicza się do raczej konserwatywnej ale zdarzają się wśród wiernych poglądy liberalne z mojego punktu widzenia jest to mała grupa osób która na razie niema siły przebicia.Duchowni z którymi miałem do czynienia mają raczej poglądy raczej nie przychylne liberalnej teologi.Bardzo miło wspominam kadencje ks. bp Michał Warczyńskiego Ks. bp Hintz był kapelanem wojskowym myślę że będzie dobrze kierował diecezją.
Piotr
 
Posty: 241
Obrazki: 0
Dołączył(a): Wt mar 23, 2010 19:22
Lokalizacja: Bożenkowo
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: CZY W POLSCE JEST POTRZEBNY PROTESTANCKI PAS BIBLIJNY ?

Postprzez Wędrowiec » Cz kwi 14, 2011 21:33

Piotr napisał(a): ks. bp Michał Warczyński


Słyszałem o Jego bardzo dobrych kazaniach :)
Wędrowiec
 
Posty: 330
Dołączył(a): Śr sty 19, 2011 16:25
Lokalizacja: Polska
wyznanie: Rzymskokatolickie
dyplomy: 2
  

Poprzednia strona

Powrót do Idee Luteranizmu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości