Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

co po śmierci?

Rozmowy o Biblii i jej nauce w świetle teologii luterańskiej

Re: co po śmierci?

Postprzez Witold » Śr sty 09, 2013 15:27

Dzięki za miłe słowa :)

Ja czytałem o kilku objawieniach maryjnych i wszystkie zachęcały do bałwochwalstwa i promowały osobę rzekomej Marii jako kogoś bardzo ważnego, kogoś kogo nie trzeba tylko szanować ale też czcić.

Na pewno nie przeczytałem o wszystkich rzekomych objawieniach ale wolę ten czas poświęcić modlitwie albo czytaniu Pisma Świętego. Jestem do każdego takiego cudu nastawiony sceptycznie, często wierzę że konkretne zdarzenie mogło mieć miejsce ale za każdym razem uważam że to nie Maria tylko szatan bo Biblia nic nie mówi o cudach Marii więc dlaczego miałaby je czynić akurat teraz. Pomijając to że nie jestem pewien tego czy Maria żyje czy czeka na Sąd (nawiązując do tematu wątku :wink: ).
Witold
 
Posty: 654
Dołączył(a): Cz lis 29, 2012 23:17
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Poprzednia strona

Powrót do Biblia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości