Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Styl graficzny forum

Jakistyl graficzny forum jest lepszy

Obecny (wprowadzony od 22.10.2013)
11
69%
Poprzedni
5
31%
 
Liczba głosów : 16

Re: Styl graficzny forum

Postprzez Tomasz » Śr paź 23, 2013 23:58

Niestety, zmieni. Zanim cokolwiek zainstaluję nowego na forum, sprawdzam na "poligonie"tzn. lokalnym serwerze, na który mam postawioną kopię forum. Po wgraniu zmodyfikowanego kolorystycznie stylu znikają z głównej strony wszystkie mody. Wniosek z tego, że podmieniany jest min. plik overal header. Nie wgłębiałem się jeszcze w temat i nie zastanawiałem jak to rozwiązać. Jak będę miał trochę czasu, to spróbuję to "obczaić" :wink:
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Styl graficzny forum

Postprzez Tomasz » Cz paź 24, 2013 18:16

Już obczaiłem :) I jak teraz wygląda ?
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Styl graficzny forum

Postprzez Agnieszka Ostrowska-Fetera » So paź 26, 2013 17:16

Ta nowa strona graficzna forum jest okropna, przypomina mi znienawidzoną Defragmę, chcę powrotu starej grafiki!
Agnieszka Ostrowska-Fetera
 
Posty: 559
Dołączył(a): Cz paź 13, 2011 19:49
Lokalizacja: Tychy
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Styl graficzny forum

Postprzez Tomasz » So paź 26, 2013 22:40

Większość opowiedziała się za nowym stylem - zatem tak już zostaje :) Przyznaję, że z początku nie bardzo pasowały mi zbyt jaskrawe kolory, ale po dokonanej zmianie i ich stonowaniu jest bardzo dobrze.
Styl jest piękny, a każdy kto twierdzi inaczej zostanie uznany winnym głoszenia herezji i spalony na stosie z kopytami :mrgreen:
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Styl graficzny forum

Postprzez Aleksander » N paź 27, 2013 14:56

Tomasz napisał(a):Większość opowiedziała się za nowym stylem - zatem tak już zostaje :) Przyznaję, że z początku nie bardzo pasowały mi zbyt jaskrawe kolory, ale po dokonanej zmianie i ich stonowaniu jest bardzo dobrze.
Styl jest piękny, a każdy kto twierdzi inaczej zostanie uznany winnym głoszenia herezji i spalony na stosie z kopytami :mrgreen:

Bardzo się cieszę :-)

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Poprzednia strona

Powrót do Ankiety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron