Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Witam bardzo serdecznie :)

Re: Witam bardzo serdecznie :)

Postprzez Tomasz » Cz paź 13, 2011 21:23

Świetne widowisko z dużą dawką humoru i doskonała obsada bardzo dobrych polskich aktorów (wtedy jeszcze bardzo młodych). Polecam.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Witam bardzo serdecznie :)

Postprzez Elżbieta » Pt paź 14, 2011 07:19

Ja też polecam, widowisko super :lol: i wcale nie przeszkadzają prymitywne, nawet jak na owe czasy, dekoracje. To jest super bajeczka dla dorosłych :lol:


W Jaworze, w Kościele Pokoju będzie 31.10 w poniedziałek o godzinie 17,00 Nabożeństwo z okazji Święta Reformacji. Legnica jest tam również zaproszona, więc ja także tam będę. Jeżeli masz ochotę, to zapraszam, możemy się spotkać i nie będziesz się czuła tak nieswojo. :P

Ja też Cię serdecznie witam na naszym forum :P
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Witam bardzo serdecznie :)

Postprzez Wojtek » Pt paź 14, 2011 11:08

Trochę spóźniony-m, ale witam serdecznie. :)
Wojtek
 
Posty: 264
Dołączył(a): Śr lip 28, 2010 23:25
wyznanie: KE-A
dyplomy: 1
  

Re: Witam bardzo serdecznie :)

Postprzez Dorothea » Pt paź 14, 2011 16:26

Elżbieta napisał(a):Ja też polecam, widowisko super :lol: i wcale nie przeszkadzają prymitywne, nawet jak na owe czasy, dekoracje. To jest super bajeczka dla dorosłych :lol:


W Jaworze, w Kościele Pokoju będzie 31.10 w poniedziałek o godzinie 17,00 Nabożeństwo z okazji Święta Reformacji. Legnica jest tam również zaproszona, więc ja także tam będę. Jeżeli masz ochotę, to zapraszam, możemy się spotkać i nie będziesz się czuła tak nieswojo. :P

Ja też Cię serdecznie witam na naszym forum :P


Elu! będzie mi niezmiernie miło! Jakbym nie miała wykorzystać takiej okazji!? Oczywiście że mam ochotę!!! :)
Dorothea
 
Posty: 48
Dołączył(a): Cz paź 13, 2011 17:53
Lokalizacja: Jawor
wyznanie: rk
dyplomy: 1
  

Re: Witam bardzo serdecznie :)

Postprzez Elżbieta » Pt paź 14, 2011 20:28

No to chyba jesteśmy umówione. Już na pw dogadamy się w jaki sposób się rozpoznamy. W każdym razie przyszykuj się na kilka godzin, bo po Nabożeństwie będzie małe przyjęcie. :P
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Witam bardzo serdecznie :)

Postprzez Dorothea » Pt paź 14, 2011 21:13

Elżbieta napisał(a):No to chyba jesteśmy umówione. Już na pw dogadamy się w jaki sposób się rozpoznamy. W każdym razie przyszykuj się na kilka godzin, bo po Nabożeństwie będzie małe przyjęcie. :P


Tego się nie spodziewałam :shock: :wink:
:oops:
Dorothea
 
Posty: 48
Dołączył(a): Cz paź 13, 2011 17:53
Lokalizacja: Jawor
wyznanie: rk
dyplomy: 1
  

Re: Witam bardzo serdecznie :)

Postprzez Elżbieta » Pt paź 14, 2011 21:28

Zawsze tak jest :)
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Witam bardzo serdecznie :)

Postprzez Dorothea » Pn paź 17, 2011 12:07

Elu, nie wiem czy mi wypada uczestniczyć na takim przyjęciu...? Przecież to będzie moje pierwsze nabożeństwo! Gdzie to przyjęcie ma się odbyć?
Dorothea
 
Posty: 48
Dołączył(a): Cz paź 13, 2011 17:53
Lokalizacja: Jawor
wyznanie: rk
dyplomy: 1
  

Re: Witam bardzo serdecznie :)

Postprzez Jacek » Pn paź 17, 2011 15:06

Ja na Twoim miejscu wzial bym udzial w tym przyjeciu, nawet gdyby mnie nie zaprosili.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Witam bardzo serdecznie :)

Postprzez Tomasz » Pn paź 17, 2011 17:00

Takie przyjęcia mają charakter otwarty - zatem nie ma problemu. Natomiast jeżeli pomimo wszystko uważasz, że będziesz czuć się skrępowana - to idź chociaż na nabożeństwo. Nie mniej - zachęcam Cię do wzięcia udziału w całej uroczystości - przecież będzie z Tobą Ela :)
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Przedstawmy się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości