Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

A dzieńdobry

A dzieńdobry

Postprzez Mateusz » Pn sty 06, 2020 13:19

Dzień dobry

Na wstępie witam wszystkich obecnych - miło widzieć że KEA ma również konserwatywne skrzydło :D

Do luteran samych trafiłem w marcu zeszłego roku - co prawda dopiero w połowie "nabożeństwa" odkryłem, że to są wybory do rady parafialnej .... :D Ale na tyle mnie to zaciekawiło, że zacząłem zgłębiać tematykę i stąd, między innymi, tu też się znalazłem :D

Też muszę przyznać, że od tamtego czasu dostrzegam o wiele bardziej istnienie Luteran w przedwojennej Polsce - co mi wcześniej zawsze jakoś umykało :D

PS
Czy owoce i warzywa przy rejestracji to przypadek - czy jakieś nawiązanie do ekologicznych motywów obecnych w dzisiejszych kościołach :D
Ostatnio edytowano Pn sty 06, 2020 13:24 przez Mateusz, łącznie edytowano 1 raz
Mateusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn sty 06, 2020 10:36
wyznanie: zainteresowany KEA
  

Re: A dzieńdobry

Postprzez Aleksander » Pn sty 06, 2020 13:22

Witaj

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Re: A dzieńdobry

Postprzez Grzegorz » Pn sty 06, 2020 23:55

Witaj :)

To ja się chyba domyślam o której parafii mowa ;)
Avatar użytkownika
Grzegorz
 
Posty: 1120
Dołączył(a): Śr wrz 11, 2013 20:48
Lokalizacja: Warszawa
wyznanie: KEA
  

Re: A dzieńdobry

Postprzez Mateusz » Wt sty 07, 2020 14:11

Dobrze się domyślasz, panie Grzegorzu :D
Mateusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn sty 06, 2020 10:36
wyznanie: zainteresowany KEA
  


Powrót do Przedstawmy się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron