Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Witam z Raciborza

Witam z Raciborza

Postprzez Robbert » N lut 17, 2019 21:42

Cześć,

nazywam się Robert i mieszkam w Raciborzu. Na forum trafiłem, bo jestem zainteresowany tematyką KEA, zarówno od strony duchowej, jak i instytucjonalnej. Czy są tu jakieś osoby z moich okolic?

Pozdrawiam!
Robbert
 
Posty: 7
Dołączył(a): N lut 17, 2019 21:34
wyznanie: rzymsko-katolickie
  

Re: Witam z Raciborza

Postprzez Aleksander » Pn lut 18, 2019 08:52

Witaj na forum.
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Re: Witam z Raciborza

Postprzez arrreccek2710 » Wt lut 19, 2019 15:54

Hejka Robert, jestem z Rybnika :) Z tego co wiem, do naszego zboru przyjeżdżają też ewangelicy z Twojego miasta :)

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka
arrreccek2710
 
Posty: 29
Dołączył(a): N sie 19, 2018 10:55
Lokalizacja: Rybnik [SR]
wyznanie: Ewangelicko-Augsburskie
  

Re: Witam z Raciborza

Postprzez Robbert » Śr lut 20, 2019 14:52

A wiesz coś więcej o nich? Ilu ich jest? Kaplica w Raciborzu wygląda trochę niezadbana, ale w internetach piszą, że nabożeństwa są, więc tutaj też ktoś musi przyjeżdżać.
A Twój zbór w Rybniku jest duży? Jak wygląda życie zboru? W sumie, to mam dużo pytań :)
Robbert
 
Posty: 7
Dołączył(a): N lut 17, 2019 21:34
wyznanie: rzymsko-katolickie
  


Powrót do Przedstawmy się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron