Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Witam Wszystkich

Witam Wszystkich

Postprzez Katarzyna82 » So sty 14, 2017 00:43

Witam Was serdecznie :-)
Byłam wychowana w rodzinie z dziada pradziada katolickiej, studiowałam teologie, ale nie wiem czy tak do końca nią byłam. Na pewno nie jestem teraz katoliczką, tylko formalnie, na papierze, zgadzam się z protestantyzmem, 5 zasadami sola. Wszystko jest dla mnie w jakimś sensie nowe. Jestem jeszcze na razie bezdominacyjna, choć uczęszczałam na kilka nabożeństw baptystów(już niestety nie mam jak). Znalazłam Wasze forum przypadkiem, ale czytam je od jakiegoś czasu i wiele się tu dowiedziałam.
Mam nadzieję, że w razie wątpliwości i pytań mi pomożecie.
Pozdrawiam
Z Panem Bogiem
Katarzyna82
 
Posty: 13
Dołączył(a): N sty 08, 2017 23:26
wyznanie: protestanckie
  

Re: Witam Wszystkich

Postprzez Elżbieta » So sty 14, 2017 00:47

Witaj Katarzyno :) Pytaj o wszystko, a my w ramach swoich możliwości Ci odpowiemy. Mam nadzieję, że będziesz się u nas dobrze czuła.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Witam Wszystkich

Postprzez Katarzyna82 » So sty 14, 2017 01:00

Witaj Elżbieto :-) Mam nadzieję, że to nie na wyrost, ale jak na razie to dobrze mi u Was:-)
Katarzyna82
 
Posty: 13
Dołączył(a): N sty 08, 2017 23:26
wyznanie: protestanckie
  

Re: Witam Wszystkich

Postprzez Elżbieta » So sty 14, 2017 01:06

:D Mam nadzieję, że CI będzie dobrze u nas :D i to się nie zmieni :)
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  


Powrót do Przedstawmy się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości