Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Witam z Warszawy.

Re: Witam z Warszawy.

Postprzez Elżbieta » Pt lis 27, 2015 21:51

O co się n kłucie, dajcie już spokój. Jak napisane tak napisane, nie sądzę by się ktokolwiek poczuł urażony. To przecież nie jest ważne kto gdzie mieszka. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z mojego miejsca na Ziemi i z nikim bym się nie zmieniła.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Witam z Warszawy.

Postprzez Matthew.Trusting » Pt lis 27, 2015 22:01

Elżbieto, spokojnie :) Sprawa czepnięcia się tematu mojego posta jest trochę kuriozalna, więc chyba lepiej jest traktować to wszystko w kategoriach humorystycznych :)
Ja również jestem bardzo zadowolony z miejsca mojego urodzenia, kocham to miasto pomimo tego, że przyjezdni potrafią nazywać je "wiochą" i mądrzyć się jak to u nich jest super :) Legnica jest ok, Warszawa jest ok, tak? Tak. I ok :)
Matthew.Trusting
 
Posty: 32
Dołączył(a): Śr lis 25, 2015 17:36
wyznanie: w drodze do KEA
  

Re: Witam z Warszawy.

Postprzez Elżbieta » Pt lis 27, 2015 22:08

Ja się tu nie urodziłam, urodziłam się w Kudowie Zdroju i zanim osiadłam w Legnicy przewędrowałam całą Polskę wzdłuż i wszerz :P
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Witam z Warszawy.

Postprzez Matthew.Trusting » Pt lis 27, 2015 22:12

Ja już swoją duchową drogę odnalazłem tak więc nie potrzebuję życzeń odnalezienia jej :) I nie muszę pozostawać z Panem Bogiem bo już z nim jestem cały czas, w dzień, w nocy, zawsze. Jest przy mnie, wspiera mnie, a ja mu ufam.
Matthew.Trusting
 
Posty: 32
Dołączył(a): Śr lis 25, 2015 17:36
wyznanie: w drodze do KEA
  

Re: Witam z Warszawy.

Postprzez Matthew.Trusting » Pt lis 27, 2015 22:16

Elżbieta napisał(a):Ja się tu nie urodziłam, urodziłam się w Kudowie Zdroju i zanim osiadłam w Legnicy przewędrowałam całą Polskę wzdłuż i wszerz :P


Oj tam oj tam, to niech będzie - Kudowa Zdrój jest zacnym miastem :) Cała Polska jest zatem ok :)
To można powiedzieć, że taka "wędrowczyni" (czy jest damski odpowiednik wędrowcy?) jesteś :)

A tak bardziej poważnie - z Twoją wiarą też tak było? Zaczynałaś od innego wyznania i teraz jesteś w KEA? Czy od początku KEA?
Matthew.Trusting
 
Posty: 32
Dołączył(a): Śr lis 25, 2015 17:36
wyznanie: w drodze do KEA
  

Re: Witam z Warszawy.

Postprzez Elżbieta » Pt lis 27, 2015 22:33

No cóż, jestem w tym wyznaniu od prawieków, to znaczy moja rodzina jest od czasów reformacji
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Witam z Warszawy.

Postprzez Matthew.Trusting » Pt lis 27, 2015 22:35

Kawał czasu...
Matthew.Trusting
 
Posty: 32
Dołączył(a): Śr lis 25, 2015 17:36
wyznanie: w drodze do KEA
  

Re: Witam z Warszawy.

Postprzez Aleksander » So lis 28, 2015 22:29

A ja urodziłem się w Kijowie. Potem zdarzyło się nam przez 2 lata mieszkać w Kazachstanie. Potem przez 6 lat w St.Petersburgu (dawnym Leningradzie). 3 lata w Warszawie i 5 lat we Wrocławiu i 8 lat w Legnicy. A teraz już prawie 5 w Anglii.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Re: Witam z Warszawy.

Postprzez Matthew.Trusting » So lis 28, 2015 22:50

Czy w najbliższym czasie szykuje się powrót do kraju, z którego pastor pochodzi?
Matthew.Trusting
 
Posty: 32
Dołączył(a): Śr lis 25, 2015 17:36
wyznanie: w drodze do KEA
  

Re: Witam z Warszawy.

Postprzez Elżbieta » N lis 29, 2015 08:29

W imieniu Pastora Aleksandra :P Nie sądzę :P
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Przedstawmy się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości