Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Rekolekcje liturgiczne 2014 oraz ew. zlot konfesyjnych

Rekolekcje liturgiczne 2014 oraz ew. zlot konfesyjnych

Postprzez Tomasz » So mar 08, 2014 20:28

Wiemy, że wiosenne rekolekcje liturgiczne organizowana przez Wspólnotę Św. Pawła odbędą się w dniach 11 - 13 maja (niedziela - wtorek). Miejscem rekolekcji będzie jak zwykle Parafia Ewangelicko-Augsburska w Wiśle Jaworniku. Wkrótce podamy program rekolekcji i inne informacje organizacyjne.
Rozważamy, aby z rekolekcjami zorganizować "zlot konfesyjnych" na który zapraszamy wszystkich sympatyków naszego portalu. Zlot mógłby rozpocząć się dzień wcześniej tj. w sobotę 10 maja. Jest propozycja, aby inauguracja zlotu nastąpiła w Szczyrku - Salmopolu w godzinach rannych, po czym wyruszylibyśmy w marsz przez góry do Wisły - Jawornika. Tam kontynuowalibyśmy zlot do rozpoczęcia rekolekcji tj. do niedzieli. Oczywiście zapraszamy wszystkich do pozostania aż do wtorku, ale kto z różnych przyczyn nie będzie mógł tego uczynić - wróci w niedzielę do domu.
Również, jeżeli ktokolwiek nie będzie czuł się na siłach, aby maszerować pieszo z Salmopolu (ok. 5 godzin) może dojechać prosto do Jawornika w godzinach popołudniowych.
Termin rekolekcji jest już w zasadzie pewny, natomiast co do zlotu - wszystko będzie zależało od liczby chętnych. Bardzo proszę wszystkich zainteresowany o kontakt na tym forum, na mojego priva lub maila: admin@konfesyjni.pl
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Rekolekcje liturgiczne 2014 oraz ew. zlot konfesyjnych

Postprzez Elżbieta » So mar 08, 2014 21:45

Tomku, jednak tam jest dosyć wysoko, i zanim będzie można pomyśleć o wędrówce przez góry, trzeba pomyśleć o zaaklimatyzowaniu się, bo to może się skończyć dosyć przykro. Nie można z marszu iść w góry, w każdym razie nie mogą tego robić cepry :)
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Rekolekcje liturgiczne 2014 oraz ew. zlot konfesyjnych

Postprzez Tomasz » So mar 08, 2014 21:51

Napisałem wcześniej - kto nie będzie czuł się na siłach, może przyjechać prosto do Jawornika.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Rekolekcje liturgiczne 2014 oraz ew. zlot konfesyjnych

Postprzez Adamek » Cz mar 13, 2014 20:00

A ja już nie mogę się doczekać na rekolekcje, mam nadzieję, że Pan pozwoli tam być.
Adamek
 
Posty: 30
Dołączył(a): Cz kwi 04, 2013 18:59
wyznanie: ewangielik
  

Re: Rekolekcje liturgiczne 2014 oraz ew. zlot konfesyjnych

Postprzez Adamek » Wt mar 25, 2014 17:09

BARDZO MI CIEBIE ŻAL,BRACIE MÓJ JANIE. Tak cieszyłem się na spotkanie w Jaworniku.
Teraz będę się cieszył, gdy spotkamy się wspólnie za stołem razem z naszym PANEM.
Adamek
 
Posty: 30
Dołączył(a): Cz kwi 04, 2013 18:59
wyznanie: ewangielik
  

Re: Rekolekcje liturgiczne 2014 oraz ew. zlot konfesyjnych

Postprzez Tomasz » N maja 04, 2014 19:11

Z przykrością informuje, że planowane na 11 - 13 maja rekolekcje zostały odwołane.

http://www.luteranie.konfesyjni.pl/index.php/aktualnosci/informacje/358-wiosenne-rekolekcje-liturgiczne-zostaly-odwolane
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  


Powrót do Ogłoszenia i komunikaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron