Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Zastój na Forum Konfesyjni

Zastój na Forum Konfesyjni

Postprzez Jacek » Pn sty 27, 2014 20:07

Dlaczego nastąpil zastuj tematyczny na stronie ? Czy jest to spowodowane obecną kondycją polskiego KEA ? Jak mają budować odnowe konserwatywni luteranie w Polsce skoro nawet forumowicze nie maja czasu na poruszenie tematów nurtujących wspólczesny swiat ?
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Zastój na Forum Konfesyjni

Postprzez Tomasz » Pn sty 27, 2014 21:09

Raczej nie ma to nic wspólnego z kondycją KEA. Obecnie na wszystkich forach internetowych panuje zastój, a niektóre z nich nawet padają. Przyczyny są tutaj różne. Wiele z tematów zostało już omówionych, raczej nic nowego się nie dzieje. Ludzie również nie mają czasu z uwagi na pracę, naukę i tp. Nie mniej nasze forum jest bardzo często odwiedzane i czytane. Codziennie zagląda do nas ponad 200 internautów.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Zastój na Forum Konfesyjni

Postprzez Witold » Wt sty 28, 2014 12:31

Tez nie widzę w tym nic wyjątkowego. Zawsze tu tak było że jednego tygodnia pojawia się kilka postów żeby w następnym pojawiło się 200.

Ja tyram tyle że nie mam czasu przy blisko 270 godzinach pracy w miesiącu nie mam siły po prostu i ograniczam się do zaznajomienia z tym co napisaliście.
Witold
 
Posty: 654
Dołączył(a): Cz lis 29, 2012 23:17
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  


Powrót do Wnioski i uwagi dot. forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości