Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

ZAKAZ LOBBOWANIA POGLADOW LIBERALNYCH

Re: ZAKAZ LOBBOWANIA POGLADOW LIBERALNYCH

Postprzez Jonah » N gru 16, 2012 16:07

Jacek napisał(a):Jonahu- Szczerze dziękuje za wspaniały komentarz, powiem tak- w wypowiedziach mnie przewyzszasz. Dlatego pozwolilem sobie przetłumaczyc Twoje wypowiedzi na szwedzki i wysłac do lutherska Ostanbacks Kloster w Szwecji. Odpowiedz otrzymałem dzisiaj pzred chwila, gdzie zostałes bardzo pozytywnie oceniony. Nie wykluczam zaproszenia do złozenia wizyty w Szwecji.


Muszę przyznać, że czuję się zakłopotany, a nawet wystraszony. Bo jak mnie ktoś chwali, to jest to na ogół wstęp do tego, by zgotować mi jakiś niespodziewany zakręt. Na ogół jak słyszę coś dobrego na swój temat, to wkrótce albo dodają, że nie mogą mnie jednak przyjąć do pracy, albo mnie z pracy wyrzucają :D

Dlatego raczej do Szwecji się w najbliższym czasie nie udam, bo jako bezrobotny poruszam się jedynie rowerem, a to dość daleko. Choć nie przeczę, że chętnie udałbym się na letni zbiór borówek :D

Nigdy nie piszę z intencją "przewyższania" czyichkowiek wypowiedzi. Wszyscy wspólnie staramy się po prostu jak najlepiej potrafimy słyżyć Kościołowi i innym.
Jonah
 
Posty: 746
Dołączył(a): So mar 03, 2012 01:09
wyznanie: chrześcijanin (KE-A)
dyplomy: 1
  

Poprzednia strona

Powrót do Wnioski i uwagi dot. forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron