Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Książki

Re: Książki

Postprzez Adamek » Wt paź 03, 2017 17:35

Przeczytałem wiele lat temu i wciąż jestem pod wrażeniem. Naprawdę warto przeczytać i coś zmienić w swoim życiu.
Adamek

wyznanie: ewangielik

Postprzez Herbert » Pt paź 06, 2017 20:26

Win32 napisał(a):"Luter - Ciemna Strona Rewolucji"
Autor: Paweł Lisicki
Nota bene, ciekawy jestem co na publikację tej książki powiedziałby Cezary Gmyz - kolega redakcyjny P.Lisickiego z "Do Rzeczy"- nasz współwyznawca.

https://www.youtube.com/watch?v=DLMYea4OVT0 - OJ OJ OJ...
Herbert

Postprzez Zofia » So paź 07, 2017 12:25

Bardzo interesująca ta dyskusja nad Lutrem i Reformacją, jaka odbyła się w IPN. Stronę protestancką reprezentował red. Cezary Gmyz (i tym razem, podobnie jak w przypadku działalności ks.prof. Guza, nie pojawia się publicznie żaden z teologów ewangelickich...)
Jestem pełna uznania, że red. Gmyz, omawiając polski wspólczesny protestantyzm, nie wahał się powiedzieć, że "biskup KEA złamał konstytucję Kościoła ustawą umożliwiającą diakonkom sprawowanie Eucharystii...."
Zofia

wyznanie: KEA

Poprzednia strona

Powrót do Ogłoszenia i komunikaty