Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Wydz z Sens konwersji przy sytuacji KEA

Tutaj trafiają posty wydzielane z innych wątków, które nie są związane z ich tematem

Re: Sens konwersji przy sytuacji KEA w Polsce

Postprzez septemberlicht » Wt lis 05, 2013 20:38

Jacek napisał(a):Arcybiskup Vanags w przeciwienstwie do Biskupa Samca, otzrymał od Synodu wiekszą władzę, mogł decydować kogo zostawić na urzedzie kogo zeswiedczyc, gdyby bawił sie wzbytnią demokracje, do dzisiaj nie przeprowadził by reform Luteranskiego Koscioła łotwy.


Jedno zdanie a więcej w nim błędów niż poprawnie napisanych wyrazów. Nie żebym się czepiał, ale proszę piszmy po polsku. To jak piszemy, pokazuje naszą kulturę osobistą i stosunek do innych użytkowników forum.
septemberlicht
 
Posty: 271
Dołączył(a): Pn sty 28, 2013 11:27
wyznanie: na papierze wciąż KRK
  

Wydz z Sens konwersji przy sytuacji KEA

Postprzez Elżbieta » Wt lis 05, 2013 20:45

Na obronę Jacka, mogę tylko wyjaśnić, że on nie ma w komputerze polskiej czcionki, bo stale mieszka za granicą.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Sens konwersji przy sytuacji KEA w Polsce

Postprzez Jacek » Wt lis 05, 2013 21:28

Septemberlicht- nie czujesz sie zapewny siebie, ? i bezczelny w swoich opiniach ?. Znow prowokujesz ?, a pozniej placzesz ze Ciebie atakuja ? Kultury to ty zadaj najpierw od siebie. Ja nie tykam Twojej osoby, więc się delikatnie odwal. Od zwracania uwagi sa moderatorzy i administrator, a nie jakis Septemberlicht.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Sens konwersji przy sytuacji KEA w Polsce

Postprzez septemberlicht » Wt lis 05, 2013 21:42

Elżbieta napisał(a):Na obronę Jacka, mogę tylko wyjaśnić, że on nie ma w komputerze polskiej czcionki, bo stale mieszka za granicą.

Dziwna ta klawiatura. W jednych wyrazach Ą jest w innych nie. W jednych mamy Ł, w innych brak.
septemberlicht
 
Posty: 271
Dołączył(a): Pn sty 28, 2013 11:27
wyznanie: na papierze wciąż KRK
  

Re: Sens konwersji przy sytuacji KEA w Polsce

Postprzez septemberlicht » Wt lis 05, 2013 21:45

Jacek napisał(a):Septemberlicht- nie czujesz sie zapewny siebie, ? i bezczelny w swoich opiniach ?. Znow prowokujesz ?, a pozniej placzesz ze Ciebie atakuja ? Kultury to ty zadaj najpierw od siebie. Ja nie tykam Twojej osoby, więc się delikatnie odwal. Od zwracania uwagi sa moderatorzy i administrator, a nie jakis Septemberlicht.

Grzecznie zwróciłem ci uwagę na konieczność posługiwania się językiem polskim na polskojęzycznym forum. Grzecznie też podkreśliłem, że sposób w jaki się pisze, świadczy o kulturze osobistej i stosunku do innych użytkowników. Reakcja na tę prośbę, czyli prymitywne odzywki w stylu "odwal się" świadczą wyłącznie o chamstwie i braku wychowania osoby, która w ten sposób reaguje na spokojnie i rzeczowo zwróconą uwagę.
septemberlicht
 
Posty: 271
Dołączył(a): Pn sty 28, 2013 11:27
wyznanie: na papierze wciąż KRK
  

Re: Sens konwersji przy sytuacji KEA w Polsce

Postprzez Jacek » Wt lis 05, 2013 21:46

No widzisz , i znow masz problem, przez ktory nie zasniesz
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Sens konwersji przy sytuacji KEA w Polsce

Postprzez Elżbieta » Wt lis 05, 2013 21:47

:P No cóż, ja to tłumaczenie podałam tak jak mi zostało przekazane swego czasu :P
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Sens konwersji przy sytuacji KEA w Polsce

Postprzez Jacek » Wt lis 05, 2013 21:49

Ty- Jeszce raz sie Ciebie pytam, za kogo Ty sie tutaj uwazasz ? Ty tez chamstwem nie grzeszysz i cwaniactwem wystarczy poczytac Twoje niektore wypowiedzi. Juz tobie powiedzialem od uwag sa moderatorzy. Nie wytrzymales dlugo bez prowokacji ? w postaci uwagi pod czi=yims adresem ?
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Wydz z Sens konwersji przy sytuacji KEA

Postprzez Tomasz » Wt lis 05, 2013 22:02

Wątek blokuje. Posty zostaną wkrótce całkowicie usunięte.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  


Powrót do Zsyp

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości