Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

zsyp

Tutaj trafiają posty wydzielane z innych wątków, które nie są związane z ich tematem

zsyp

Postprzez Bronisław Sztuchlik » Cz kwi 11, 2013 22:27

Jacku. Nie szarżuj.
Kim w końcu jesteś? Szwedem, czy Polakiem? Nie o paszport mi chodzi, lecz Narodowość.
Bronisław Sztuchlik
 
Posty: 155
Dołączył(a): Cz lut 03, 2011 22:06
Lokalizacja: Studzionka
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Czy ewangelicy w Polsce są w większości liberalni?

Postprzez Jacek » Cz kwi 11, 2013 22:54

Panie Sztuchlik. Znajdz sobie Pan inna osobe jako cel ataku. Bo co sie Pan zjawia to ma pan jakies ale pod moim adresem. A poniej Pan placze i narzeka, ze Jacek pod wplywem emocji zachowuje sie po chamsku. Jest to forum wolnej dyskusji i pogladow, wiec prosze, nie zadwac glupich pytan. Jesli Pan widzi ze ja potrafie dyskutowac normalnie z innymi osobami, i nie atakuje ich , Pan wprowadza ferment. Ja nawet wchodzac na strone Konfesyjni, widzac panskie nazwisko, nie musze wcale otwierac tematu, bo jestem w 100 % przekonany o jakims Ale i podjazdem pod moja osobe. Moge isc nawet w ciemno o zaklad.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Czy ewangelicy w Polsce są w większości liberalni?

Postprzez Jacek » Pt kwi 12, 2013 06:12

Chcialbym Panu przypomniec takze ze niedawno, podczas mojej dyskusji z Wanda, na pewien temat, gdzie obrocilismy temat w zarty, Pan usilnie roniez wtracil swoje trzy grosze wobec mojej osoby, nie wspominajac przykrego incydentu i zagrywki ponizej pasa. /nazwal bym to ostrzej/ wobec Pastora Aleksandra. Ja wobec Pana nie stosuje podjazdowki i sie nie czepiam panskich wypowiedzi.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: zsyp

Postprzez Tomasz » Pt kwi 12, 2013 07:25

Mam ogromną prośbę do Bronka i Jacka, aby pomimo wszystko spróbowali się dogadać. Mogę zostać mediatorem :)
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  


Powrót do Zsyp

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron