Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

wydzielone z "śniadanie dla kobiet"

Tutaj trafiają posty wydzielane z innych wątków, które nie są związane z ich tematem

wydzielone z "śniadanie dla kobiet"

Postprzez Bronisław Sztuchlik » Cz mar 28, 2013 22:09

Jacku. Nie znając specyfiki tych spotkań, wypowiadasz się arogancko. Przemawia przez Ciebie delikatnie mówiąc bezczelność..Mało brakuje, a w ten sam sposób zaczniesz traktować rekolekcje Staroluteran w Wiśle Jaworniku. To nie żadne imprezy w wymiarze ludzkim, lecz spotkania pod Bożym Słowem w duchu pełnego staroluteranizmu. Aby się przekonać, trzeba pojechać bez nadziei na kufel piwa.
Bronisław Sztuchlik
 
Posty: 155
Dołączył(a): Cz lut 03, 2011 22:06
Lokalizacja: Studzionka
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: śniadanie dla kobiet

Postprzez Jacek » Pt mar 29, 2013 01:35

Ach Bronek, Bronek czy ty już za grosz nie masz poczucia humoru ? My z Wandą pożartowalismy sobie, a ty juz widzisz w tym wszystkim obrazę Boskiego Majestatu. Musisz być trochę otwarty, i nie doszukiwać sie na kazdym kroku jakieś wrogości. Trzeba umieć odróznic arogancje od zgrywania się, i obracanie wypowiedzi w formie żartu. Napewno bardziej Bogu podoba się człowiek wesoły i zadowolony z zycia, niz wieczny ponurak. Bronek po drugie za ostre słowa formułujesz pod moim adresem !!!! radze sie na przyszłosc zastanowić. No chyba ze to jest II-częśc egzaminu ktoremu nas poddajesz, jako kontynuacja pierwszej części egzaminu w sprawie krzyża. :mrgreen:
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: śniadanie dla kobiet

Postprzez Wanda » Pt mar 29, 2013 07:03

Hej, hej PANOWIE.... rozgrywki słowne nie są we właściwym tonie. :wink:
Bronku, przypuszczam , że Jacek nie przeczytał do końca tej "REKLAMY" :)
Jacku...panowie na tym spotkania są kierowcami dla tych pań które nie prowadzą samochodów i chyba trochę byś czuuł się jak na "Wenus" wśród setek pań.
Ale nic nie stoi na przeszkodzie byś w takim spotkaniu uczestniczył :)

Tak ...też lubię przebywać w środowisku gdzie mogę się zarazić radością.
Wanda
 
Posty: 19
Dołączył(a): Wt mar 26, 2013 09:03
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: śniadanie dla kobiet

Postprzez Elżbieta » Pt mar 29, 2013 08:56

Ja mam propozycję, może teraz zamiast dyskusji na może nie najbardziej istotne tematy, skupimy się nad tym co było udziałem naszego Pana w tym okresie blisko 2000 lat temu, i jakie to ma znaczenie dla nas dzisiaj.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: śniadanie dla kobiet

Postprzez Bronisław Sztuchlik » So mar 30, 2013 21:50

Jacku.
Na żartach to ja się trochę znam, ale takie żarty na Naszym Forum nie są chyba na miejscu, jakie ;prezentujesz..Nie obraż. się Jacku.Bardzo się cieszę, że podjąłeś polemikę zemną.
Bronisław Sztuchlik
 
Posty: 155
Dołączył(a): Cz lut 03, 2011 22:06
Lokalizacja: Studzionka
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: śniadanie dla kobiet

Postprzez Jacek » Wt kwi 02, 2013 10:53

Mowisz Bronek, że na żartach się znasz ?- Wątpię !!!. Przykład zaatakowania ad-persona Pastora Aleksandra chyba rok temu ? no i mojej osoby ostanio. Ja bym nigdy nie zaatakował osoby diuchownej, nawt jesli reprezentuje inną denomonację protestanscką, zbieżną z naszymi poglądami.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: śniadanie dla kobiet

Postprzez Elżbieta » Wt kwi 02, 2013 18:48

Jacku, odpuść, Twoje uwagi nie mają nic wspólnego z tematem tego wątku.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: śniadanie dla kobiet

Postprzez Jacek » Wt kwi 02, 2013 21:49

Musisz pamiętać Elzbieto i reagować w przypadku ataku ad-persona, jaki miał wczesniej miejsce w tym temacie.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: wydzielone z "śniadanie dla kobiet"

Postprzez Tomasz » Wt kwi 02, 2013 22:06

Posty nie związane z tematem śniadania trafiają tutaj - czyli do "zsypu". Nie mniej muszę stanąć tutaj w obronie Jacka, który "nic złego nie uczynił" a jedynie zażartował sobie w sposób nikomu nie uwłaczający. Być może Bronek źle to odebrał i stąd niepotrzebne przepychanki. Aby ich nie ciągnąć dalej - temat zamykam.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  


Powrót do Zsyp

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości