Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Tutaj trafiają posty wydzielane z innych wątków, które nie są związane z ich tematem

Re: KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Postprzez Laura » Pn sty 21, 2013 19:35

Elżbieta napisał(a): Weź jednak pod uwagę to, że tu jest Polska i nie można się w ten sposób wysławiać.


Nieprawda Elzbieto, tu jest forum, nie Polska i kazdy moze sie wypowiadac jak chce. :D

Elżbieta napisał(a):Chyba jednak jest coś nie tak z Twoim wypowiadaniem, jeżeli ludzie całkowicie nie związani z naszym forum przepraszają za Twoje zachowanie.


Wskaz mi prosze kto niby przeprasza za Jacka zachowanie? To nie Jacek zle sie zachowuje, tylko Ty Elzbieto i to jest smutne ze w ten sposob moderatorka zwraca sie do cennego forumowicza.
Laura
 
Posty: 134
Dołączył(a): N wrz 23, 2012 21:23
wyznanie: katolickie
  

Re: KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Postprzez Elżbieta » Pn sty 21, 2013 19:42

Jacku, ja wiem co piszę, bo mi o tym powiedzieli o takim wypadku, też byłam zdziwiona. Ja jednak odpisywałam Tobie a nie Laurze.


Lauro, na tym forum obowiązują pewne zasady i ja jestem obowiązana pilnować ich przestrzegania czy to się komuś podoba, czy nie.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Re: KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Postprzez Aleksander » Pn sty 21, 2013 19:42

skomplik napisał(a):Nikt tu nie napada na Ciebie dlatego że jestes staroluteraninem, Elżbieta i inni upominają CIę ponieważ Twoje wypowiedzi są chamskie i obrażają członków tego forum.
Twoje bycie "staroluteraninem" nie ma tu nic do rzeczy, równie dobrze mógłbyś być wyznawcą buddyzmu.

Kultura wypowiedzi obowiązuje wszystkich.

pozdrawiam Cię bracie w Chrystusie.

Skomplik, Jacek dosyć często wypowiada się używając niewłaściwej formy. Na to zwracalem mu uwagę prywatnie. Dosyć często wynika z różnego postrzegania czym jest forum. Najczęściej podchodzi do dyskusji ideologicznie. ALE nie pochamsku. Moim zdaniem przesadziles z tym określeniem. Zwrócić uwagę to jedno, wyzwać od chama jest nadwyraz
za mocno.
Jacku, z drugiej strony nie jesteś zachęcający dla Eli w trudnej pracy moderatorskiej. To dzięki niej wiele tu jeszcze się kręci, reszta już porzuciła służbę na forum.
Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Re: KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Postprzez Iza » Pn sty 21, 2013 19:44

Jacek napisał(a):Byłem 100 % przekonany ze w krytyce mojej osoby weżmie udział chór nowo nawróconych, ktorzy są bardziej święci od samego Sw. Piotra, zachłysnięci nowosciami, nie zwaracaja uwagi na istote sprawy.

No, czyli taka mała prowokacja?
Przede wszystkim, Jacku, nie krytykuję Ciebie jako osoby bo Cię nie znam, wiem tylko to co udało mi się wyczytać tu z forum.
I widzisz, sprawy które są istotne dla Ciebie nie muszą być tak istotne dla innych. Dla mnie konserwatyzm czy staroluteranizm jako idea nie mogą przysłaniać drugiego człowieka.
Nie wiem co będzie za pięć lat, może już osiągnę najwyższe stadium świętości? ;)
Iza
 
Posty: 48
Dołączył(a): Wt gru 18, 2012 19:48
Lokalizacja: Legionowo
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Postprzez Jacek » Pn sty 21, 2013 19:50

Zgadzam się tylko i wyłącznie z Pastorem Aleksandrem i Laurą. Drogi Pastorze, przedstawiając moj punkt widzenia niemam zamiaru nikomu nic narzucać.Skoro uczestniczę na forum . tak jak napisała Laura, am prawo pisać swobodnie. Jesli pisze o prawdziwym Staroluteranizmie ktory istnieje na zchodzie, to przedstawiam jakie śa rtego wymogi i konsekwencje. Elzbieta- wyskakujac ze tu jest Polska, anie Zachod i tylko kEA, udawadnia brak otwartosci, i zasiiankowosci. Jak strona chce budować i w oparciu o co ? Staroluteranizm, nie wzorując sie na doswiadczeniach innych. I dlatego sa konflikty. Jak strona chce pozyskac sojusznikow na zchodzie, skoro sa takie ataki, ze tu jest Polska. Mogę tylko poinformowac ze poniewaz strona ogranicza się do działań tylko w KEA w Polsce, i moderatorka nie toleruje wypowiedzi Staroluteran z zagranicy nazywajac je ingerowaniem i proba rozbijania KEA w POlsce, dwie wspolnoty Koscielne staroluteranskie z zgranicy, odmowiły wspołpracy, z obawy o posądzenie o wtykanie sie we wenętrzne sprawy KEA w POlsce.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Postprzez Elżbieta » Pn sty 21, 2013 19:58

Jacku, konflikty są dlatego, że piszesz w taki sposób jak byśmy byli zobowiązani postępować dokładnie jak Ty
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Postprzez Jacek » Pn sty 21, 2013 20:01

Gdzie jest napisane, ze masz postępować jak ja kaze ?????!!!!! Ja zostałem wyprowadzony z równowagi. Nikt juz nie bedzie Wam pomagał- NIKT !!!
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Postprzez Aleksander » Pn sty 21, 2013 20:09

Jacek i Elu wydaje mi się, że nie powinno tyle sprzeczac się publicznie. Przestańcie dla dobra forum. Jeśli już to prywatnie ale nie sami do siebie lecz przy pośrednictwie osoby trzeciej: administrator, lub kogoś innego (mogę być ja, jeśli nie będzie innej osoby).

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Re: KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Postprzez Elżbieta » Pn sty 21, 2013 20:22

Dobrze, już przestanę się sprzeczać, a w razie czego za pośrednika wybieram Pastora :P
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Postprzez Jacek » Pn sty 21, 2013 20:24

Drogi Pastorze Aleksandrze- Ma Pastor racje, ale nietety to nie pierwszy raz. Kiedys pokazałem moje wypowiedzi, osobie duchownej, powidziała- póki do puty nie uzywamy słow wulgarnych, nie nawołujemy do ninawisci, i nie tolerancji, to ostre wypowiedzi są dopuszczalne, poniewaz nawet na kazaniach potrafia ksieza i dobrzy kaznodzieje ostro formułowac zdania. Ja juz nie mogę sie tutaj swobodnie wypowiadać, aby nie urazic dostojnosci polskich Luteran. Pastorze -to neima sensu. Ja zyczę Tomkowi sukcesów, w ktore z takim zespołem poprostu nie wierze. Strona miała byc poswiecona odnowie w duchu Staroluteranskim. Niech Pastor policzy ile tu jest Luteran? do ktorych głonie adresowana jest strona. Bo odnowy koscioła nie robi sie z osobami ktore nawet nie sa Luteranami, a ewntualnie sie przymierzaja i to nie wiadomo gdzie? Bo to ze sie ktos pyta o Luteranizm, to nie dowod ze nim zostanie. A jeszce potrafi bezcelnie skrytykować kogos kto pomagał zakładać te strone, i dołącza sie do chóru Sanhedrynu. Powiem tak totalnie sie zniecheciłem do dalzsego uczestnictwa na stronie. Logika mowi- zeby cos naprawic to musza byc wykazane błędy, ale tego mi odmówiono.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zsyp

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość