Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Tutaj trafiają posty wydzielane z innych wątków, które nie są związane z ich tematem

KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Postprzez Jacek » N sty 20, 2013 22:44

Zgłaszam do Administratora Tomasza, aby faktycznie uznac stronę Konfesyjni, jako nieoficjalnie reprezentanta KEA w POlsce. To pozwoli uniknąc pewnych nieporozumień. Uważam ze strona Konfesyjni przestała byc strona niezalzna za jaka sie podaje. Ostatnie bezpodstawne ataki na moja osobe ze strony moderatorki Elzbiety, w temacie Staroluteranizm, uzasadniły tylko moje przypuszczenia. Koscioła nalezy bronic przed liberalizmem, i odstepstwem od Biblii, a nie przed staroluteranami z innych kosciolow. Ani nie mam celu , potrzeby a juz całkowicie mi nie zalezy co sie stanie z polskim KEA, bo nie lezy to w moim intersie, i obchodzi mie tyle co zeszłoroczny snieg. Niektorzy zapominaja, jak wielką pomoc w czasie kryzysu w PRL, udzielały takze koscioły staroluteranskie z zagranicy, ktore nie zważały ze KEA jest członkiem SFL. Niektorzy w Polsce uwazaja ze my chcemy rozbić lub podzielić KEA, tylko ze nikt niema w tym interesu ani potrzeby. Od 1945 r daje sie zauwazyc ze niektorzy członkowie KEA działaja na zasadzie oblęzonej twierdzy, uciekając sie prawie w sekciarstwo. KEA w POlsce nie jest kopalnia diamentów czy złota, aby czychać na Jego niezawisłosc czy wolnosc. Te słowa kieruje do moderatorki Elzbiety.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Postprzez Elżbieta » N sty 20, 2013 22:54

Słów mi brak by skomentować to co wypisujesz. Jeżeli nie chcesz by na Ciebie "napadać" to pisz tak by nie dawać powodów do tego, ale to jest chyba po za Twoimi możliwościami. - Przykro mi bardzo .
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Postprzez Tomasz » N sty 20, 2013 23:32

Zgłaszam do Administratora Tomasza, aby faktycznie uznac stronę Konfesyjni, jako nieoficjalnie reprezentanta KEA w POlsce. To pozwoli uniknąc pewnych nieporozumień. Uważam ze strona Konfesyjni przestała byc strona niezalzna za jaka sie podaje.


Kompletnie nie rozumiem o co Ci chodzi. Strona "konfesyjni" jest nieoficjalną stroną prowadzoną przez wiernych Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP, której celem jest propagowanie konfesyjnego luteranizmu. Nie wiem co mam tutaj uznawać. Nie rozumiem także, od kogo mielibyśmy być zależni.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Postprzez skomplik » Pn sty 21, 2013 12:29

Nikt tu nie napada na Ciebie dlatego że jestes staroluteraninem, Elżbieta i inni upominają CIę ponieważ Twoje wypowiedzi są chamskie i obrażają członków tego forum.
Twoje bycie "staroluteraninem" nie ma tu nic do rzeczy, równie dobrze mógłbyś być wyznawcą buddyzmu.

Kultura wypowiedzi obowiązuje wszystkich.

pozdrawiam Cię bracie w Chrystusie.
skomplik
 
Posty: 723
Dołączył(a): So paź 01, 2011 19:58
wyznanie: Chrześcijanin
  

Re: KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Postprzez Jacek » Pn sty 21, 2013 15:21

Znalazł sie autorytet w postaci Skomplika :lol: Gdzie tu widzisz chamstwo !!!!? Kim ty jestes ze bedziesz tu pouczał,? W ktorym miejscu jesli nie zostałem sprowokowany ublizyłem po chamsku?. Opinie wypowiadam w swoim imieniu i nikogo więcej. Jesli ktos wietrzy wiecznie spisek w postaci obalenia KEA, to juz nie moja wina, a sprawa lekarzy. To co Elzbiecie nie pasuje do sztandaru to co niektorzy przyjmuja jako wyznaczniki, obowiazujace na stronie ba zasdzie: Jesli Elzbieta powie ze ja krytykuje KEA, to Skomplik tez ma obowiazek to potwierdzic w rodzaju; Opluwanie, chamstwo, agresja i inne inwektywy. Prawda jest taka ze Elzbieta boi sie prawdziwej krytyki, nawet gdyby KEA zabładziło w 100 % Wczoraj to uswiadomiła, ze bedzie bronic KEA do staniej kropli krwi- Normalnie sie usmiałem . Ale gdzie była obronczyni KEA, kiedy ich biskupa Ks. Gen. Borskiego wyrzucono z urzędu, za to ze chciał ujawnic prawdę historycznna ? Gdzie byli ci obroncy dobrego imienia KEA ???????? !!!!!!!! Dosłownie wymiotować mi sie chce od tej hipokryzji. Ps. Pisząc z mojego punktu widzenia i w moim wypadku ktory mnie obowiazuje i tylko moja osobe, niektorzy odbieraja to jako probe narzucenia, lub rozbicia czegos, To niestety stało sie reguła ze strony Elzbiety. Zadna zagraniczna organizacja konserwatywna, ani kosciol luteranski konserwatywny, nie bedzie sie kwapił do pomocy luteranom w Polsce z jednej przyczyny; Ze kazda wypowiedz krytyczna, bedzie odebrana jako proba ingerencji, rozbicia, KEA w Polsce.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Postprzez Iza » Pn sty 21, 2013 15:50

Mimo wszystko konstruktywna krytyka a obrażanie innych to całkiem dwie różne sprawy. Chociażby sugerowanie niektórym, że mają coś nie tak z głową, jak to wyżej ująłeś. Ale pewnie i tak tego nie zrozumiesz. Za to gratuluję Ci dobrego samopoczucia, przynajmniej Ty się uśmiałeś, bo niektórym na tym forum wcale do śmiechu nie jest. Oczywiście zaraz będzie, że wszyscy się na Ciebie uwzięli.
Iza
 
Posty: 48
Dołączył(a): Wt gru 18, 2012 19:48
Lokalizacja: Legionowo
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Postprzez Jacek » Pn sty 21, 2013 16:48

Byłem 100 % przekonany ze w krytyce mojej osoby weżmie udział chór nowo nawróconych, ktorzy są bardziej święci od samego Sw. Piotra, zachłysnięci nowosciami, nie zwaracaja uwagi na istote sprawy. Iza pozyjemy zobaczymy. Zadam to pytanie Tobie jesli dozyjemy za pięc lat, tu na tej stronie o ile ta strona bedzie istniec. A biorą tu udział takie osoby, ktore w niewybredny sposob, stanowisko /nie moje/ strony KOnfesyjni, krytykuja na innych stronach, mam na to dowody. Ale nie chcę zaogniac sprawy. I mysle ze w tym teamcie wszystko zesmy wyczerpali.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Postprzez Laura » Pn sty 21, 2013 19:10

Elżbieta napisał(a):Słów mi brak by skomentować to co wypisujesz. Jeżeli nie chcesz by na Ciebie "napadać" to pisz tak by nie dawać powodów do tego, ale to jest chyba po za Twoimi możliwościami. - Przykro mi bardzo .


Elzbieto skarbie jako moderatorka powinnas byc dla kazdego forumowicza mila i grzeczna i pomocna.

Nie wolno moderatorce napadac na zadnego usera, Ty powinnas robic wszystko zeby kazdy chetnie na forum pisal, a Ty robisz wrecz cos odwrotnego.

Najpierw dokuczalas mnie, nie podobala Ci sie moja skromna osoba, mimo ze ja Ciebie polubilam, teraz napadasz na Jacka, a przeciez to wartosciowy uzytkownik tego forum.

Elzbieto zanim cos na kogos napiszesz lepiej przemysl to dwa razy, bo tak jak postepujesz to niedlugo wszyscy uciekna stad.

Pozdrawiam. :D
Laura
 
Posty: 134
Dołączył(a): N wrz 23, 2012 21:23
wyznanie: katolickie
  

Re: KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Postprzez Elżbieta » Pn sty 21, 2013 19:28

Z Twoim sposobem wypowiadania się Jacku, od samego początku były kłopoty, jednak żadnych uwag nigdy nie przyjmowałeś i nie przyjmujesz, poczytujesz je sobie za wielką obrazę. Swego czasu tłumaczyłeś się, że na zachodzie gdzie mieszkasz ludzie nie bawią się w żadne konwenanse. Weź jednak pod uwagę to, że tu jest Polska i nie można się w ten sposób wysławiać. Chyba jednak jest coś nie tak z Twoim wypowiadaniem, jeżeli ludzie całkowicie nie związani z naszym forum przepraszają za Twoje zachowanie.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Postprzez Jacek » Pn sty 21, 2013 19:33

Elzbieta- Co ty piszesz, jak obca osoba przeprasza w moim imieniu ? To tyczy głownie Ciebie nie mnie, to co napisała Laura. Robisz to samo co IvoHa z Defragmentacji.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Następna strona

Powrót do Zsyp

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron