Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Problemy techniczne na Forum (nieaktualne)

Re: Problemy techniczne na Forum

Postprzez Tomasz » Cz lut 17, 2011 08:36

Temat jest nieaktualny, gdyż doczekaliśmy się własnego serwera i nie mamy już takiego problemu.
Wątek pozostawiam na pamiątkę dawnych czasów męczenia się na serwisie "phorum" :wink:
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Problemy techniczne na Forum (nieaktualne)

Postprzez Elżbieta » Cz lut 17, 2011 08:56

hehehe niezła reklama dla poniektórych :mrgreen:
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Problemy techniczne na Forum (nieaktualne)

Postprzez Aleksander » Cz lut 17, 2011 15:29

Nowe forum rzeczywiście dało nowe możliwości, przynajmniej mi i szybciej działa. Tylko że ostatnio nie mam czasu aby pisać :(

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Re: Problemy techniczne na Forum (nieaktualne)

Postprzez Tomasz » Cz lut 17, 2011 18:48

Serwisy darmowe mają swoje zalety ale i wady. Trochę obawiałem się przeprowadzki, gdyż bezpośrednio po ostatnim przeniesieniu forum z phpbb2 na phpbb3 ruch na forum zmalał - co jak widać ma również miejsce obecnie. Użytkownicy raczej nie lubią zmian, ale nie mieliśmy wyjścia. Przez problemy techniczne serwisu phorum wiele osób nie mogło wogóle otworzyć strony. Dotyczyło to przede wszystkim użytkowników łączących się z poza granic kraju.
Nie wspominam już, że na serwisie phorum nie mieliśmy możliwości przeprowadzania jakichkolwiek modyfikacji i rozwijania strony, gdyż jako administrator nie miałem dostępu do serwera a jedynie do panelu administracyjnego phpbb3, który i tak w wersji "phorum" był okrojony.
Obecnie mamy wykupione miejsce na serwerze w serwisie hostingowym ehost.pl. Oznacza to, że sami decydujemy co jest na naszej stronie. Oczywiście są pewne ograniczenia wynikające z możliwości serwera czy ilości wykupionego miejsca - jednak nie ma to porównania z darmowymi serwisami typu phorum.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Problemy techniczne na Forum (nieaktualne)

Postprzez Aleksander » Cz lut 17, 2011 20:35

Widzę nowy element na forum. Prosty edytor na dole. Dobra sprawa. Można szybko napisać post bez uruchomiania całego edytora. No i działa programik na mój smartfon tapatalk. Powiem wam, że nieomal wszystkie swoje posty pisałem ze smartfonu i nie było zbytnio wygodne. Wypróbowałem różne przeglądarki, ale i tak było to nie wygodne. Tomaszu nie martw się o częstotliwość uczestników. Myślę, że ożyje po jakimś czasie.
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości