Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Rewolucja na Forum

Rewolucja na Forum

Postprzez Tomasz » Wt kwi 13, 2010 21:52

Wysłany: Sro Mar 24, 2010 01:21

Uprzejmie informuję, że podjęliśmy decyzję o bardzo poważnej zmianie technicznej dotyczącej naszego Forum.
Forum zostanie przeniesione na nowocześniejszy silnik phpBB3, który daje dużo większe możliwości od obecnie wykorzystywanego phpBB2.
Będzie to również związane ze zmianą adresu strony internetowej.
Operacja "przeprowadzki" już została rozpoczęta, jednak zapewniam, iż nie zakłóci to w żadnej mierze działania Forum, które cały czas będzie funkcjonowało normalnie.
Bardzo szanujemy każdego z naszych użytkowników, jak również doceniamy każdą zamieszczoną tutaj wypowiedź - zatem wszystkie dotychczasowe posty zostaną przeniesione (za wyjątkiem nieaktualnych ogłoszeń oraz postów "organizacyjnych" które już wcześniej zostały zarchiwizowane. Dokonamy również przeniesienia wszystkich kont użytkowników, aby nikt z Was nie musiał ponownie się rejestrować (nie będą przeniesione jedynie prywatne wiadomości, do których admin nie ma wglądu)
Po zakończeniu procedury przeniesienia Forum zostanie wskazany nowy adres oraz każdy z użytkowników otrzyma wiadomością mailową dane konieczne do zalogowania (łącznie z tymczasowo nadanym hasłem, które oczywiście można będzie samodzielnie zmienić).
Mamy nadzieje, że nowa wersja Forum będzie spełniać Wasze oczekiwania.

Serdecznie pozdrawiam
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Rewolucja na Forum

Postprzez Tomasz » Wt kwi 13, 2010 21:53

Wysłany: Pon Kwi 12, 2010 23:39

Informuję, ze prace nad przenoszeniem Forum na nową stronę powoli dobiegają końca. Myślę, że w przyszłym tygodniu nowe forum powinno zostać uruchomione.
Chciałbym tutaj szczególnie podziękować naszym moderatorom - Elżbiecie i Piotrowi, którzy wnieśli bardzo dużo pracy w "przeprowadzkę" i bez ich zaangażowania, tak sprawne i szybkie przeniesienie strony nie byłoby możliwe.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Rewolucja na Forum

Postprzez Elżbieta » Wt kwi 13, 2010 21:55

Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 06:46

Czy Ty koniecznie musisz mnie wytykać palcem ?
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Rewolucja na Forum

Postprzez Piotr » Wt kwi 13, 2010 21:58

Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 06:53

Największe uznanie trzeba przyznać Elżbiecie za jej prace nasza koleżanka bardzo się napracowała ja tylko pomagałem z doskoku w wolnej chwili.
Piotr
 
Posty: 241
Obrazki: 0
Dołączył(a): Wt mar 23, 2010 19:22
Lokalizacja: Bożenkowo
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Rewolucja na Forum

Postprzez Elżbieta » Wt kwi 13, 2010 22:03

Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 07:24

:evil: :evil: :evil: robiłam , co było konieczne, ot i tyle :evil:
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Rewolucja na Forum

Postprzez Elżbieta » Wt kwi 13, 2010 22:05

Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 07:26

Ps. Nie uczyła Was mama, że to nieładnie pokazywać palcem ? - Bo mnie tego uczyła.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Rewolucja na Forum

Postprzez R! » Cz kwi 22, 2010 17:45

Reformacja forumowa :)
R!
 
Posty: 109
Dołączył(a): Śr mar 24, 2010 23:20
Lokalizacja: Warszawa
  

Re: Rewolucja na Forum

Postprzez Tomasz » Pt kwi 23, 2010 19:41

Operacja przenoszenia Forum została zakończona. Mamy nadzieję, że nowa strona przypadnie wszystkim do gustu. Bardzo prosimy o ewentualne uwagi i opinie.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  


Powrót do Archiwum ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość