Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Rozmowy na czacie

Zapraszamy na czat w każdy wtorek o godz. 20.00
Regulamin działu
Wejście na forumowy czat znajduje się w górnej części głównej strony Forum (mała ikonka z napisem "mini-chat)
W związku z tym, iż Użytkownicy odwiedzają stronę Forum o różnych porach - ustalono stały termin czatowania na każdy wtorek o godz. 20.00.
W niniejszym dziale można również wpisywać propozycje innych terminów spotkań on-line.
Wpisy na czacie będą czyszczone raz w tygodniu.
Jednocześnie wyjaśniam, iż czat jest dostępny tylko dla zarejestrowanych Użytkowników, zatem jego ikonka jest widoczna po zalogowaniu.

Re: Rozmowy na czacie

Postprzez Jacek » N gru 12, 2010 20:32

ELUNIA= Ja czatuje na ciebie, muszę się przygotować do uroczystości w przyszłym roku w Legnicy.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Rozmowy na czacie

Postprzez Tomasz » N gru 12, 2010 20:37

Zaproponuj jakiś konkretny termin "czatowania" i zobaczymy kto będzie dysponował czasem i potwierdzi swoją obecność.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Rozmowy na czacie

Postprzez Elżbieta » N gru 12, 2010 21:38

Trudno, ja dopiero kilka minut temu przyszłam do domu, a o jakie uroczystości Tobie, Jacku chodzi ?
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Rozmowy na czacie

Postprzez Tomasz » N gru 12, 2010 21:44

Jak to jakie - wizyta Wielkiego Inkwizytora Vikinga :D . Elu - na Twoim miejscu zabrałbym się już za pieczenie barana :mrgreen:
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Rozmowy na czacie

Postprzez Elżbieta » N gru 12, 2010 22:31

hehehe, rozumiem :lol:
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Rozmowy na czacie

Postprzez Jacek » Pn gru 13, 2010 19:56

No Eluniu= możesz przygotować golonki z chrzanikiem, dobre piwko. może sznapsa, to nie wyjadę z Legnicy przez tydzień. Jag kommer nästa ör.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Rozmowy na czacie

Postprzez Elżbieta » Pn gru 13, 2010 20:26

No to już pojęcie ludzkie przechodzi, nie dość, że perspektywie mam smażenie na stosie, to jeszcze oprawców mam karmić takimi frykasami - no coś podobnego ! ! ! :shock:
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Rozmowy na czacie

Postprzez Jacek » Pn gru 13, 2010 20:41

Alez droga Eluniu. Ja przyjade Ciebie odwiedzic w pokojowych zamiarach.Przyrzekam ze nie bede wrzeszczal i wyzywal, tylko bede objasnial, zalezy to wszystko od Twojego poczestunku, i dobrego piwa
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Rozmowy na czacie

Postprzez Tomasz » Pn gru 27, 2010 19:48

Z okazji pierwszej rocznicy powstania naszego Forum serdecznie zapraszamy wszystkich Użytkowników na wirtualne spotkanie na naszym ?formowym czacie? , które planujemy rozpocząć w dniu 3 stycznia 2011 r. od godz. 20.00. Czas ?czatowania? będzie oczywiście nieograniczony. Myślę, że wielu wytrwa do godz. 00.03 :)
Jednocześnie wyjaśniam wszystkim Użytkownikom, którzy nie korzystali jeszcze z naszego ?formowego czata?, iż wchodzimy na niego ze strony głównej Forum poprzez dział ?Czat forumowy? (dział widoczny po zalogowaniu się na stronie) ? ?Czat? ? ?Wejście na czat?.
Mam nadzieję, że frekwencja dopisze i miło spędzimy czas na wspólnej rozmowie.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Rozmowy na czacie

Postprzez Matek » Wt gru 28, 2010 14:43

Postaram się być ,zważywszy na fakt ,że będziecie nadawać akurat w moich godzinach siedzenia przy komputerze :) No i towarzystwo do rozmów przednie ,żal nie być :D
Matek
 
  

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkajmy się na czacie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron