Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Moja historia- Kitka

Dział przeznaczony w szczególności dla osób zainteresowanych Luteranizmem, które chcą uzyskać informacje w podstawowych kwestiach

Re: Moja historia- Kitka

Postprzez Kitka » So paź 19, 2013 18:19

Witam wszystkim po przerwie! Jakoś tak się złożyło, że nie pisałam... Postaram się nadrobić zaległości :)
A u mnie zmiany. Byłam na pierwszym nabożeństwie w Kościele Świętej Trójcy w Warszawie. Wrażenia bardzo pozytywne. Był stresik, ale szybko okazało się, że bezpodstawny. Było bardzo miło. Jutro wybieram się ponownie. Może to, że musiałam czekać na to wydarzenie pozwoliło mi docenić tę ważną chwilę i upewnić się co do wyznania. Jestem bardzo szczęśliwa, bo w obecnej sytuacji będę mogła chodzić do Kościoła mniej więcej co 2 tygodnie.
Jednak wytrwałość się opłaca :)
Kitka
 
Posty: 106
Dołączył(a): Wt sty 24, 2012 13:07
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Moja historia- Kitka

Postprzez Elżbieta » So paź 19, 2013 18:24

Cieszę się, że Ci się podobało
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Moja historia- Kitka

Postprzez Kitka » Pt lis 06, 2015 23:12

Moi drodzy!
Nadszedł długo oczekiwany moment. Mianowicie w tę niedzielę (tj. 8 listopada) odbędzie się moja konwersja do Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Warszawie o godz. 10.00 (w czasie nabożeństwa). Jeśli ktoś chciałby wpaść lub po prostu wybiera się na nabożeństwo w Warszawie to serdecznie zapraszam :)
Musiałam trochę czekać na tę chwilę, ale uważam, że był to bardzo dobry zamysł Pana. Mogłam wszystko przemyśleć i przygotować się. Dzięki temu konwersja nie jest wcale przyspieszona, ale stała się naturalną konsekwencją tego, co się we mnie rozwijało już wcześniej.
Dziękuję Wam za wsparcie i polecam się modlitwie!
Kitka
 
Posty: 106
Dołączył(a): Wt sty 24, 2012 13:07
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Moja historia- Kitka

Postprzez Elżbieta » So lis 07, 2015 06:17

No to gratuluję :-) W mojej parafii młody człowiek, obecnie student, w Święto Reformacji stał się członkiem naszego Kościoła. Wspaniały czas :-)
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Moja historia- Kitka

Postprzez Grzegorz » So lis 07, 2015 11:55

Nu, jak taka zacna okazja się trafia, to myślę, że wpadnę na Puławską ;)
Avatar użytkownika
Grzegorz
 
Posty: 1120
Dołączył(a): Śr wrz 11, 2013 20:48
Lokalizacja: Warszawa
wyznanie: KEA
  

Re: Moja historia- Kitka

Postprzez Kitka » So lis 07, 2015 17:27

Ty, Pochodna, przychodzisz obowiązkowo :wink:
Kitka
 
Posty: 106
Dołączył(a): Wt sty 24, 2012 13:07
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Poprzednia strona

Powrót do Różne pytania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości