Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

KAMIL BAZELAK- MISTRZ BOKSERSKI -PROTESTANT

KAMIL BAZELAK- MISTRZ BOKSERSKI -PROTESTANT

Postprzez Jacek » N maja 03, 2015 21:24

Przeczytałem artykuł o mistrzu bokserskim, karatece, i strongmmanie Kamilu o jego zyciowej drodze do Ewangelii Chrytusowej. Wspomina ze choc był czlowiekiem troche kiedys wierzącym , to raczej karirera i pieniadze przesloniły swiat duchowy. Dzis jest swieckim lektorem w Kosciele Zielonoswiątkowym, pomaga realnie innym, prowdzi dzialalnosc gospodarcza; silownie. Pomimo olbrzymich sukcesow w walkach i duzych pieniądzach nie zapomniał o Bogu. Brawo Kamilu.
Ostatnio edytowano Cz maja 07, 2015 23:42 przez Jacek, łącznie edytowano 1 raz
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: KAMIL BAZELAK- MISTRZ BOKSERSKI -PROTESTANT

Postprzez andrzej12 » Cz maja 07, 2015 20:09

Czy bycie bokserem (osobą, która się nomen omen bije) przystoi duchownemu? Ciekaw jestem, jak z punktu widzenia konserwatywnego protestantyzmu to wygląda. Raczej wydaje się, że jest to nie do pogodzenia. Oczywiście oddaję szacunek świadectwu tej osoby i jestem pełen uznania dla jej wiary.
andrzej12
 
Posty: 25
Dołączył(a): Pn paź 07, 2013 18:33
wyznanie: katolickie
  

Re: KAMIL BAZELAK- MISTRZ BOKSERSKI -PROTESTANT

Postprzez Jacek » Cz maja 07, 2015 23:31

Kamil Bazelak nie jest osoba duchowną, i nie posiada ordynacji. Pelni funkcje swieckiego lektora, a to roznica. Co wyraznie napisalem. Mnie uprawianie sportu czy to bedzie boks czy inne jego kierunki nie przeszkadzaja, /sam lubie tradycyjny boks/ nawet kiedy uprawiaja je duchowni, pod warunkiem ze stosują wysokie standarty moralne w tym zakresie. Bardzo wielu zankomitych bokserow -mistrzow walki /amerykanskich. to Protestanci.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  


Powrót do Rozmowy o wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości