Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Paranoja czy głupota w wydaniu Frondy

Paranoja czy głupota w wydaniu Frondy

Postprzez Tomasz » Śr mar 25, 2015 22:09

Wrzucam poniżej link do pewnego artykułu z Frondy. Kiedyś czytywałem Frondę, a nawet często linkowaliśmy tutaj różne artykuły z tego portalu, ale od jakoś czasu mam wrażenie, że mamy tam do czynienia z niebezpiecznymi psychopatami.
http://www.fronda.pl/blogi/fokus-xx-wieku/reksio-dzielem-szatana,41144.html
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Paranoja czy głupota w wydaniu Frondy

Postprzez Elżbieta » Śr mar 25, 2015 22:25

To chyba jest kpina, bo przecież nie może być prawdą
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Paranoja czy głupota w wydaniu Frondy

Postprzez Witold » Śr mar 25, 2015 22:35

nabrałeś się Tomaszu :lol: przecież tego nie napisał żaden publicysta z frondy.

ale swoją drogą to pokazuje jak chora jest ta gazetka że czytając żartobliwy tekst pomyslałeś że to tekst autoryzowany przez Frondę :)
Witold
 
Posty: 654
Dołączył(a): Cz lis 29, 2012 23:17
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Paranoja czy głupota w wydaniu Frondy

Postprzez Tomasz » Śr mar 25, 2015 22:44

Wiem, ale to jest jeden z blogów na Frondzie. Tekst nie jest autoryzowany przez Frondę, ale opublikowany pod jej domeną. Zresztą - jak słusznie powiedziałeś - jego klimat jest taki, jak tekstów autoryzowanych
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Paranoja czy głupota w wydaniu Frondy

Postprzez lupus » Cz mar 26, 2015 10:07

Faktycznie, dosyć to dziwne - blog na Frondzie publikujący coś, co jest jej ewidentnym pastiszem. :)
lupus
 
Posty: 39
Dołączył(a): Pn kwi 08, 2013 21:04
wyznanie: KEA
  

Re: Paranoja czy głupota w wydaniu Frondy

Postprzez Kubala95 » So mar 28, 2015 12:55

Reksio to marny żart, podlinkowałem tu kiedyś artykuł (chyba też nieautoryzowany) z "życzeniami" z okazji Święta Reformacji. Pomijając już kwestię, które wyznanie ma więcej racji, to człowiek wyleciał ze swoimi ostrymi słowami, nie będąc chyba do tego w żaden sposób sprowokowanym. Fronda powinna trochę kontrolować twórczość swoich użytkowników, bo czasami i nie piszą głupio, ale ich sfanatyzowana społeczność psuje im cały wizerunek.
Kubala95
 
Posty: 326
Dołączył(a): So kwi 27, 2013 23:42
wyznanie: chrześcijanin
  


Powrót do Rozmowy o wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości