Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Konwersja z protestantyzmu

Re: Konwersja z protestantyzmu

Postprzez blaisee » Pn sty 15, 2018 17:06

Byłem, przeżyłem, do komunii nadal nie przystąpiłem, (a u metodystow akurat nie bylo wiec nie mialem okazji) ale ten dzien nadejdzie :mrgreen:
Za tydzien troche luzniej bo tylko luteranie :wink: Bo u metodystow odwolane z powodu tygodnia modlitw o jednosc
blaisee
 
Posty: 296
Dołączył(a): N lut 01, 2015 19:55
wyznanie: protestanckie
  

Re: Konwersja z protestantyzmu

Postprzez blaisee » N sty 21, 2018 15:42

Eh... No nie wiem w koncu gdzie sie podziac. U metodystow bardziej przemawia do mnie liturgia, troche wiekszy w niej udzial wiernych mam wrazenie. Aczkolwiek u luteran przekonuje mnie prezna parafia :wink: Bo u metodystow w moim miescie garstka ludzi.
blaisee
 
Posty: 296
Dołączył(a): N lut 01, 2015 19:55
wyznanie: protestanckie
  

Re: Konwersja z protestantyzmu

Postprzez Aleksander » Wt sty 23, 2018 11:04

blaisee napisał(a):Eh... No nie wiem w koncu gdzie sie podziac. U metodystow bardziej przemawia do mnie liturgia, troche wiekszy w niej udzial wiernych mam wrazenie. Aczkolwiek u luteran przekonuje mnie prezna parafia :wink: Bo u metodystow w moim miescie garstka ludzi.
Decyzja wcale nie musi być ani szybka, ani łatwa. Przecież nie kupujesz rzeczy w sklepie :)
Mojej rodzinie zajęło ponad 4 lata, aby podjąć decyzję o przeniesieniu członkostwa z niezależnego zboru kalwińskiego z Londynu do nie wielkiej denominacji luterańskiej w Cambridge. W tym czasie nawet kilku pastorów się zmieniło na parafii.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Re: Konwersja z protestantyzmu

Postprzez blaisee » Cz sty 25, 2018 16:33

Chyba nie ma na forum żadnego metodysty ani nikogo kto jest zaznajomiony bliżej ze sprawamii tego kosciola i parafii? Bo pewna kwestia spedza mi sen z powiek :wink: Ale nie mam kogo o nia zapytac.
blaisee
 
Posty: 296
Dołączył(a): N lut 01, 2015 19:55
wyznanie: protestanckie
  

Re: Konwersja z protestantyzmu

Postprzez Aleksander » Cz sty 25, 2018 16:39

Kiedyś był, ale dawno już nic nie słychać od niego.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Re: Konwersja z protestantyzmu

Postprzez blaisee » Cz sty 25, 2018 16:41

Szkoda :( Bo cos dziwnego sie w tej parafii wydarzyło ale nie mam kogo zapytać :lol: A publicznie nie chce pisac coby plotek nie opowiadac
blaisee
 
Posty: 296
Dołączył(a): N lut 01, 2015 19:55
wyznanie: protestanckie
  

Re: Konwersja z protestantyzmu

Postprzez Aleksander » Cz sty 25, 2018 16:44

Lepiej publicznie nie pisać. Poczekaj. Ktoś może się odezwie.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Poprzednia strona

Powrót do Konwersja i co dalej ...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron