Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Proszę o modlitwę

Re: Proszę o modlitwę

Postprzez Agnieszka Ostrowska-Fetera » So maja 05, 2012 12:04

Ja też bardzo proszę o modlitwę - dziś moja mama dowiedziała się ode mnie z rozmowy telefonicznej, ze ja i dziecko mamy zamiar konwertować do KEA i teraz zaczynam się bac o swoje bezpieczeństwo, bo mama zagroziła, że sądownie zabierze nam dziecko i wszystko zrobi by do tego nie doszło.....
Agnieszka Ostrowska-Fetera
 
Posty: 559
Dołączył(a): Cz paź 13, 2011 19:49
Lokalizacja: Tychy
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Proszę o modlitwę

Postprzez Elżbieta » So maja 05, 2012 13:49

A czy to Twoje dziecko, czy jej ? - Ona nie ma najmniejszych praw do Twojej i Twego męża córki i absolutnie niczego nie zwojuje. Oboje tego chcecie i to jest najważniejsze
Inna sprawa to po co mówiłaś o tej konwersji, spokój Ci niemiły? Przecież jesteście całkowicie niezależni od niej, oboje jesteście pełnoletni i niezależni finansowo, i ona nie ma żadnych praw.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Proszę o modlitwę

Postprzez Agnes » So maja 05, 2012 17:23

Miniofilko, będę się modlić za uspokojenie Twojej sytuacji domowej. Wraz z moim mężem.

Natomiast nie bój się tego, co mówi Twoja mama. KEA nie jest sektą, tylko oficjalnie uznanym przez prawo RP Kościołem. Nikt nie może "sądownie" odbierać dziecka dorosłym ludziom, którzy zamierzają do takiego (czy jakiegokolwiek innego) Kościoła wstąpić.

Byłoby to również pogwałceniem prawa zagwarantowanego w konstytucji - prawa do wolności wyznania i swobody religijnej.

Szczerze mówiąc, to za tego typu groźby kłopoty prawne może mieć - ale Twoja mama!
Agnes
 
Posty: 556
Dołączył(a): Pn sie 22, 2011 20:06
Lokalizacja: Kraków
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Poprzednia strona

Powrót do Proszę o modlitwę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości