Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Bardzo proszę o modlitwę

Bardzo proszę o modlitwę

Postprzez Agnieszka Ostrowska-Fetera » Śr paź 24, 2012 08:06

Kochani, bardzo Was proszę o modlitwę za mnie.
W poniedziałek 29.10 mam się stawić na oddział Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju celem leczenia.
Najprawdopodobniej czeka mnie jakaś operacja, bo musiałam zrobić szczegółowe badania i zaszczepić się przeciwko WZW typu B. Niestety nie wiem nic więcej, dlatego bardzo proszę Was o modlitwę, bo jestem tym wszystkim przerazona i nawet nie wiem co mnie czeka.
Agnieszka Ostrowska-Fetera
 
Posty: 559
Dołączył(a): Cz paź 13, 2011 19:49
Lokalizacja: Tychy
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Bardzo proszę o modlitwę

Postprzez Agnieszka Ostrowska-Fetera » Śr paź 24, 2012 08:07

Tzn na wezwaniu pisze o zabiegu operacyjnym, ale nie udało mi się skontaktować z żadnym z lekarzy jak do tej pory telefonicznie.
Agnieszka Ostrowska-Fetera
 
Posty: 559
Dołączył(a): Cz paź 13, 2011 19:49
Lokalizacja: Tychy
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Bardzo proszę o modlitwę

Postprzez Axel » Śr paź 24, 2012 08:21

Pomodlę się.Wszystkiego dobrego.
Axel
 
Posty: 18
Dołączył(a): Śr sty 04, 2012 15:13
wyznanie: Ewangelicko-Augsburskie
  

Re: Bardzo proszę o modlitwę

Postprzez Elżbieta » Śr paź 24, 2012 08:56

Też będę się modlić. A jeżeli chodzi o ten skrót to może znajdziesz w internecie.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Bardzo proszę o modlitwę

Postprzez Agnieszka Ostrowska-Fetera » Śr paź 24, 2012 09:05

Wiem co to znaczy WZW, ale mnie chodzi o to, że dziwne jest to, że zostałam wezwana na operację bez konsultacji ze specjalista - tzn konsultacja miała miejsce 7 lat temu. Nie wiem, co o tym myśleć
Agnieszka Ostrowska-Fetera
 
Posty: 559
Dołączył(a): Cz paź 13, 2011 19:49
Lokalizacja: Tychy
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Bardzo proszę o modlitwę

Postprzez Elżbieta » Śr paź 24, 2012 09:50

No to ja też nie wiem, może zadzwoń do przychodni i powiedz o tym wszystkim
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Bardzo proszę o modlitwę

Postprzez Kazimierz » Śr paź 24, 2012 10:23

Kod: Zaznacz cały
Jk 5,13 Spotkało kogos z was nieszczescie? Niech sie modli! Jest ktos radosnie usposobiony?
Niech spiewa hymny!
Jk 5,14 Choruje ktos wsród was? Niech sprowadzi kapłanów Koscioła, by sie modlili
nad nim i namascili go olejem w imie Pana.
Jk 5,15 A modlitwa pełna wiary bedzie dla chorego ratunkiem i Pan go podzwignie,
a jesliby popełnił grzechy, beda mu odpuszczone.
Jk 5,16 Wyznawajcie zatem sobie nawzajem grzechy, módlcie sie jeden za drugiego,
byscie odzyskali zdrowie. Wielka moc posiada wytrwała modlitwa sprawiedliwego.


Bo Ja, Pan, jestem twoim Bogiem, który cię ująłem za twoją prawicę i który mówię do ciebie: Nie bój się. Ja cię wspomogę!
Iz 41,13


minifolka,nie bój się i się nie lękaj bo tym który chce żebyś się bała nie jest Duch Boży tylko siły ciemności tego świata.Miej na uwadze,że Pan zawsze jest z Tobą i wszelką troskę złóż na niego.Wiedz że On ma o nas wszystkich , czyli o Ciebie też staranie.

Łączymy się wszyscy z Tobą w modlitwie o Twoje zdrowie ale też o spokój Ducha,aby Pan napełnił Cie takim pokojem i pewnością że zawsze jest z Tobą.W tych chwilach dobrych ,ale i złych.
Jemu i tylko jemu niech będzie za to chwała na wieki wieków,w imieniu Jezusa.Amen
Kazimierz
 
Posty: 142
Dołączył(a): Pn sie 13, 2012 11:37
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Bardzo proszę o modlitwę

Postprzez Kitka » So paź 27, 2012 21:11

zgadzam się z Kazimierzem. Nic dodać nic ująć. Tak więc będę się modlić. Miniofilka, bądź dobrej myśli
Kitka
 
Posty: 106
Dołączył(a): Wt sty 24, 2012 13:07
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  


Powrót do Proszę o modlitwę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości