Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Proszę o modlitwe

Proszę o modlitwe

Postprzez Kazimierz » So sie 18, 2012 10:54

Proszę o modlitwę za mnie aby mnie dobry Bóg wyposażył przede wszystkim w mądrość oraz dał siłę w przezwyciężaniu moich słabości,chodzi głównie o pożądliwość.
Proszę aby każdy kto przeczyta tą prośbę nosił w sercu tą modlitwę co najmniej do następnej niedzieli.

I jeszcze proszę o modlitwę za wszystkich strapionych,poniżonych,wszystkich którzy cierpią niedostatek i tych którzy są na łożu śmierci ,niech miłosierny Bóg otoczy ich opieką i niech im da pokój,Boży pokój ,bo to jest cenniejsze niż wszystkie dobra tego świata.
A wszystkim modlącym się niech Bóg pokoju obdarzy swoim pokojem.Amen
Kazimierz
 
Posty: 142
Dołączył(a): Pn sie 13, 2012 11:37
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Proszę o modlitwe

Postprzez Elżbieta » Pt wrz 28, 2012 08:03

Proszę o modlitwę za męża mojej bliźniaczej siostry, za jego zdrowie, aby dobry Bóg pomógł mu w jego chorobie, by jeśli to można cofnął zmiany guzowe w jego głowie, by wyzdrowiał i cieszył się jeszcze długo życiem i szczęściem rodzinnym.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Proszę o modlitwe

Postprzez Kazimierz » Pt wrz 28, 2012 10:42

Przyłączam się do modlitwy.Bóg jest Wszechmogący i chce działać przez nas ,tak to wszystko urządził. A Jezus powiedział,że kto wierzy w Niego będzie jeszcze większe cuda czynił niż On sam.Uchwyciwszy się tego wierzymy że Bóg wysłucha modlitwy Elżbiety i uzdrowi tą osobę ,na Swoją chwałę,w imieniu Jezusa.Ale Twoja wola niech się stanie.Amen
Kazimierz
 
Posty: 142
Dołączył(a): Pn sie 13, 2012 11:37
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Proszę o modlitwe

Postprzez Elżbieta » Pt wrz 28, 2012 12:10

Amen
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Proszę o modlitwe

Postprzez Kazimierz » N paź 28, 2012 14:35

Proszę o modlitwę za będącego w stanie krytycznym Ojca sąsiadki Doroty,by nasz Pan przeprowadził go przez dolinę śmierci jeśli jest taka wola Boga,a rodzinę otoczył pokojem,spokojem i wzrostem takiej świadomości że tu na ziemi jesteśmy tylko przechodniami i że musimy dziękować Bogu że dał nam daną osobę na określony czas, żeśmy byli z nią i dzielili radości i smutki.Bogu i jedynie Bogu niech będą za to dzięki.
Módlmy się za jego duszę.Ap.Jakub pisze - wiele może modlitwa sprawiedliwego.
Kazimierz
 
Posty: 142
Dołączył(a): Pn sie 13, 2012 11:37
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Proszę o modlitwe

Postprzez Elżbieta » N paź 28, 2012 14:48

Amen. Niech Bóg czuwa nad tym człowiekiem.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Proszę o modlitwe

Postprzez Jacek » N paź 28, 2012 19:30

Kazinek- bardzo szlachetne to co robisz. Ale pozostawmy Bogu decyzje, w kazdej sprawie. kazdy ma swoj kres zycia. Owszem mozemy prosic ale nie wolno zadac od Boga co ma ON zrobic.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Proszę o modlitwe

Postprzez Tomasz » Śr paź 31, 2012 22:19

Jacku - nikt o zdrowych zmysłach nie będzie nic od Boga "żądać". Pismo Św. uczy nas, abyśmy polecali Bogu w modlitwie każdą naszą sprawę. Tą najmniejszą i największą. "Proście a będzie wam dane". "Kołaczcie, a otworzą wam".
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Proszę o modlitwe

Postprzez Kazimierz » N lis 04, 2012 15:18

Jacek napisał:
Kazinek- bardzo szlachetne to co robisz. Ale pozostawmy Bogu decyzje, w kazdej sprawie. kazdy ma swoj kres zycia. Owszem mozemy prosic ale nie wolno zadac od Boga co ma ON zrobic.


Na moją modlitwę:
Proszę o modlitwę za będącego w stanie krytycznym Ojca sąsiadki Doroty,by nasz Pan przeprowadził go przez dolinę śmierci jeśli jest taka wola Boga,a rodzinę otoczył pokojem,spokojem i wzrostem takiej świadomości że tu na ziemi jesteśmy tylko przechodniami i że musimy dziękować Bogu że dał nam daną osobę na określony czas, żeśmy byli z nią i dzielili radości i smutki.Bogu i jedynie Bogu niech będą za to dzięki.
Módlmy się za jego duszę.Ap.Jakub pisze - wiele może modlitwa sprawiedliwego.


Jacinek przypominasz mi ułana z szabelką który musi ciągle z kimś walczyć.Niestety nie mam na to ochoty.
Kazałeś mi się w też podtekscie określić czy:
Jak dlugo mamy jeszcze tlumaczyc nasze stanowisko w sprawie ordynacji kobiet !!!. Kto jest zwolennikiem ordynacji kobiet, niech lepiej opusci strone Konfesyjni, niz siac ferment


No więc opuszczam i nie będę siać fermentu,,ale co to dla forum za strata jak Ty zostajesz pełen sił i zapału do walki.

Tomaszowi prześlę obszerniejsze wyjaśnienie.

Co znamienne,Jacku tak zdominowałeś forum,że tylko Elżbieta i Tomasz zajęli stanowiska w sprawie Twojej odpowiedzi odnośnie modlitwy.

A co do tego mężczyzny o którego prosiłem Boga w modlitwie to 2 dni temu był jego pogrzeb i niech go dobry Bóg ma w opiece.
Kazimierz
 
Posty: 142
Dołączył(a): Pn sie 13, 2012 11:37
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Proszę o modlitwe

Postprzez Jacek » N lis 04, 2012 18:41

Kazinek- dwa miesiace temu zmarl moj kuzyn w Jarocinie 56 -lat, niestety nie mglem uczestniczyc w pogrzebie, bylem oddelegowany w Amsterdamie. Jutro takze w Wielkopolsce biore udzial w pogrzebie najmlodszego brata mojej mamy z tej samej rodziny. Sam Pan Bog wyznacza kres drogi kazdego czlowieka. Ja tez bym chcial zeby moj ojciec ktory zmarl dwa lata temu do dzisiaj zyl. Wiec prosze bez insynuacji. Pozdrawiam.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Następna strona

Powrót do Proszę o modlitwę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości