Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Modlitwy codzienne

Re: Modlitwy codzienne

Postprzez Kazimierz » So paź 06, 2012 05:29

Proszę Cię kochany Ojcze o prowadzenie mnie podczas wyzwań które czekają mnie w sobotę i niedzielę. Bądż przy mnie i wspieraj swym ramieniem.Ty jesteś bowiem moim Panem i wybawicielem.Tobie niech będzie chwała teraz i po wsze czasy,przez Jezusa Chrystusa.Amen
Kazimierz
 
Posty: 142
Dołączył(a): Pn sie 13, 2012 11:37
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Modlitwy codzienne

Postprzez Kazimierz » Pn paź 08, 2012 15:01

Dziękuję za wszelkie otrzymane łaski w ciągu soboty i niedzieli.Bogu niech będzą dzięki,chwała i moc.Na wieki wieków,przez Jezusa Chrystusa. Amen
Kazimierz
 
Posty: 142
Dołączył(a): Pn sie 13, 2012 11:37
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Modlitwy codzienne

Postprzez Laura » Śr paź 10, 2012 17:27

Boze prosze miej w opiece wszystkich ludzi i caly swiat.
Laura
 
Posty: 134
Dołączył(a): N wrz 23, 2012 21:23
wyznanie: katolickie
  

Re: Modlitwy codzienne

Postprzez Kazimierz » So paź 13, 2012 10:55

Ostatnie wydarzenia przesłoniły mi oczy serca by podziękować naszemu Ojcu za cud wybudzenia ze śpiączki 14-letniego chłopaka.Dziękuję Bogu za okazany cud a wszystkim modlącym za modlitwy w tej intencji.Bóg jest też Bogiem cudów.Ale On chce działać przez nas,tzn my musimy chcieć tego cudu i prosić Boga o ten cud.
I musimy mieć wiarę że tak się stanie.

Proszę Ojca o dalszą opiekę,o prowadzenie lekarzy w zapewne bardzo trudnej rekonwalescencji , a Jarka o cierpliwość i taki spokój że Ty ,jego Bóg jesteś z nim.
A o to wszystko proszę Cię w Imieniu Jezusa.

A Tobie niech będzie chwała,na wieki,wieków.Amen
Kazimierz
 
Posty: 142
Dołączył(a): Pn sie 13, 2012 11:37
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Modlitwy codzienne

Postprzez Kazimierz » Cz paź 18, 2012 09:29

Przez wiarę również sama Sara otrzymała moc poczęcia i to mimo podeszłego wieku, ponieważ uważała za godnego zaufania tego, który dał obietnicę.
He 11,11


Kochany Ojcze,dziękujemy Ci za kolejny dzień który nam dałeś.Prosimy Cię o ducha mądrości i roztropności,abyśmy zawsze rozeznawali Twoje scieżki dla nas. Bądż taką światłością na scieżkach naszego życia.Przymnóż nam wiary że z Tobą możemy wszystko.Chcemy i my byc taką światłością dla innych.Ucz nas tego.
Wysławiamy Cię i adorujemy,dziękujemy za Twojego Syna.Tobie niech będzie chwała,na wieki wieków. W imieniu Jezusa.Amen
Kazimierz
 
Posty: 142
Dołączył(a): Pn sie 13, 2012 11:37
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Modlitwy codzienne

Postprzez Kazimierz » N paź 21, 2012 07:13

mówi:Iz 49:15-16 (BT)
"Czyż może niewiasta zapomnieć o swym niemowlęciu, ta, która kocha syna swego łona? A nawet, gdyby ona zapomniała, Ja nie zapomnę o tobie.


Dziękuję Ci Ojcze za te drogocenne słowa zapewnienia że Ty Święty Bóg schylasz się do swojego stworzenia i zapewniasz go o swej miłości.Cóż możemy Ci w zamian dać,czego ty nie masz.Chyba tylko możemy Cię uwielbiać i wywyższać.I prosić Cię o przymnożenie nam tej bezinteresownej miłości nam,nierzadko zasmucającym Cię stworzeniom-abyśmy swoim postępowaniem byli takim świadectwem o Tobie.Aby świat widząc nas widział cząstkę Ciebie.

Chwała niech Tobie będzie na wieki wieków.Amen
Kazimierz
 
Posty: 142
Dołączył(a): Pn sie 13, 2012 11:37
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Poprzednia strona

Powrót do Codzienne intencje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron