Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Modlitwy za Kościół

Re: Modlitwy za Kościół

Postprzez Elżbieta » Pt mar 26, 2010 01:36

Wysłany: Pon Lut 22, 2010 00:17
1 Kor 15,58
Bracie moi mili, bądźcie stali, niewzruszeni, zawsze pełni zapału do pracy dla Pana, wiedząc, że trud wasz nie jest daremny w Panu.

Wszechmogący Boże i Ojcze Pana Naszego, Jezusa Chrystusa! Ty wiesz najlepiej, ile wysiłku wkładam w moją pracę. Jednakże nie zawsze jest mi dane widzieć owoce mojego trudu i nie zawsze znajduję zrozumienie wśród bliźnich. Nie skarżę się Panie, iż nie są doceniane moje wysiłki, ale proszę Cię, nie dozwól, aby zwyciężyło mnie zniechęcenie i rezygnacja. Jak pod krzakiem jałowca posiliłeś i wzmocniłeś sługę swojego, Eliasza, tak napełnij moją duszę mocą Ducha Świętego, abym w zapale oddał się pracy na chwałę imienia Twojego i ku zbudowaniu królestwa pokoju i sprawiedliwości.
Boże łaskawy, daj słudze swemu ducha niezłomnej ufności i serce gorliwe. Natchnij mnie wiarą, że żadna praca nie będzie daremna, jeśli ją wykonamy w imię i dla imienia Syna Twojego, Jezusa Chrystusa. Spraw, abym nie oczekiwał uznania świata, ale pełnił swoje powinności z myślą o Tobie i wszystek mój czas i siły poświęcił dla Twojej sprawy. Boże przyjmij moją ofiarę przez Jezusa Chrystusa. Amen.

"Z całego serca szukam Ciebie"
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Modlitwy za Kościół

Postprzez Elżbieta » Pt mar 26, 2010 01:38

Viking napisał Wysłany: Pon Lut 22, 2010 20:27

Modlmy sie za Jego Excelencje Ks,Biskupa Ruokonena; zeby zwyciezyl w drugiej turze wyborow na zwierzchnika Kosciola Finlandii.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Modlitwy za Kościół

Postprzez Elżbieta » Pt mar 26, 2010 01:39

Wysłany: Wto Lut 23, 2010 00:13

Jan 7,37b
Jeśli kto pragnie, niech przyjdzie do mnie i pije.

Jezu Chryste, Synu Boga jedynego, wyciągasz swoje dłonie i wzywasz do siebie wszystkich, którzy potrzebują Twojej pomocy. Zapraszasz spracowanych, chorych i cierpiących. Słowo Twoje budzi pokój i ufność, gdyż Ty jesteś źródłem łaski i dobroci. Łaknących sprawiedliwości obdarzasz godnością dzieci Bożych. Pragnących pojednania z Bogiem oczyszczasz krwią swoją, niewinnie przelaną na Golgocie.
Panie łaskawy, dziękuję Ci, że przez Ducha Świętego otwarłeś moje serce, abym usłyszał Twoje wołanie. Dziękuję Ci, że przygarnąłeś mnie do siebie i obdarowałeś dobrami zbawienia wiecznego. Wielka jest dobroć Twoja.
Chryste , wybacz mi moją niewierność, wszak często nie zważam na Twoje zaproszenie i zwracam się ku przewrotnemu światu i jego złudnym radościom, które są tylko marnościami. Wybacz mi, że zapominam, iż Ty jedynie jesteś źródłem pokoju. Błagam Cię, przywróć, mnie sobie, nasyć prawdą Twojego Słowa, sprawiedliwością i darami życia wiecznego. Bądź przy mnie, Zbawicielu mój jedyny, gdyż tylko wtedy jestem prawdziwie szczęśliwy. Amen.

"Z całego serca szukam Ciebie"
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Poprzednia strona

Powrót do Codzienne intencje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości