Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

homosexualizm

Re: homosexualizm

Postprzez Maksymilian » Wt wrz 26, 2017 20:28

Zofio, ja sobie z Ciebie absolutnie nie kpię, ale chciałem Ci wskazać, że wśród duchowieństwa KEA będzie przynajmniej 1 homoseksualista lub homoseksualistka, taka statystyka.
Maksymilian
 
  

Re: homosexualizm

Postprzez Zofia » Wt wrz 26, 2017 21:27

Stan liczbowy (statystyka) nie ma znaczenia dla realizacji programu liberalizacji doktryny kościołów ewangelicko-augsburskich zrzeszonych w ŚFL.
Zofia
 
  

Re: homosexualizm

Postprzez Maksymilian » So wrz 30, 2017 06:44

Tak, ale ksiądz homoseksualista, nie musi być wcale zwolennikiem liberalnych herezji, może być gorliwy dla Pana i żyć sam w celibacie.
Maksymilian
 
  

Re: Jak Bóg zapatruje się na homoseksualizm?

Postprzez Herb » N lip 22, 2018 11:44

-
Ostatnio edytowano Pn sie 06, 2018 16:34 przez Herb, łącznie edytowano 1 raz
Herb
 
Posty: 147
Dołączył(a): Cz cze 07, 2018 18:39
wyznanie: Una Sancta Catholica...
  

Re: homosexualizm

Postprzez Grzegorz » N lip 22, 2018 13:03

Niebywałe. Muszę to potwierdzić u swoich znajomych.
Avatar użytkownika
Grzegorz
 
Posty: 1120
Dołączył(a): Śr wrz 11, 2013 20:48
Lokalizacja: Warszawa
wyznanie: KEA
  

Re: homosexualizm

Postprzez Herb » N lip 22, 2018 14:31

-
Ostatnio edytowano Pn sie 06, 2018 16:35 przez Herb, łącznie edytowano 1 raz
Herb
 
Posty: 147
Dołączył(a): Cz cze 07, 2018 18:39
wyznanie: Una Sancta Catholica...
  

Re: homosexualizm

Postprzez Grzegorz » N lip 22, 2018 14:44

Jeszcze nie mam potwierdzenia.
Avatar użytkownika
Grzegorz
 
Posty: 1120
Dołączył(a): Śr wrz 11, 2013 20:48
Lokalizacja: Warszawa
wyznanie: KEA
  

Re: homosexualizm

Postprzez Maksymilian » N lip 22, 2018 17:19

Ja nigdzie się nie ruszam, nie dam przejąć inicjatywy ludziom, którzy zamiast Słowa wolą interpretacje i nauki, które naruszają Słowo. Nie możemy dawać ludziom, których nazywamy "liberałami" poczucia, że jesteśmy bezczynni i tylko oni "ciągną" nasz kościół "do przodu". Ja bym nie popuścił, naprawdę nie można robić jesieni średniowiecza, ale na rozbrykane dzieci, trzeba używać pasa aby się upamiętały, "liberałowie" oczywiście jak terroryści zaszantażują nas "dziewczynkami z lufą pistoletu u skroni", ale my mamy im nie ulegać, bo na krzywdzie homoseksualistów, którym trzeba pomóc będą żerować i zbijać ideologiczny kapitał, po to aby pokazać, że "konserwatyści" to bezduszni faszyści chcący zapanować nad ludzkimi życiami w każdej sferze.
Maksymilian
 
  

Re: homosexualizm

Postprzez Herb » N lip 22, 2018 19:15

-
Ostatnio edytowano Pn sie 06, 2018 16:36 przez Herb, łącznie edytowano 1 raz
Herb
 
Posty: 147
Dołączył(a): Cz cze 07, 2018 18:39
wyznanie: Una Sancta Catholica...
  

Re: homosexualizm

Postprzez Maksymilian » N lip 22, 2018 19:24

Koniec końców należy walczyć Słowem i przykładem i się nie poddawać, jeszcze może Pan obsypie nasz kościół nawozem i się odrodzi. Ufajmy i się módlmy.
Maksymilian
 
  

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura, tradycje i etyka ewangelicka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron