Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Cyryl Jerozolimski

Re: Cyryl Jerozolimski

Postprzez Jacek » So lis 08, 2014 14:11

Jakubie- ja mam taka zasadę, jesli czegoś nie wiem to poprostu pytam osoby lepiej przygotowane pod tym kątem, i nie zbywam internauty własna filozofia ktora tylko szkodzi stronie i luteranizmowi. Prosze abys wszedł na temat pt; Uwagi dotyczące forum , a znajdziesz kilka odpowiedzi. dla siebie Czekam na informacje i maila od Ks.prob. Pawła Szwedo dotyczącym pytania które zadałes.. Pozdrawiam P.s Bardzo i to wysoko cenie wiedzę Jonaha, dlatego zalecam Tobie, korzystanie z Jego informacji, ja sam osobiscie dużo zyskałem z wiedzy o luteranizmie dzięki Jonahowi, chociaz luteraninem jestem od ponad 30-lat.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Poprzednia strona

Powrót do Nasza historia i tożsamość

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron