Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

NAWIAZANIE KONTAKTU Z LUTERANSKIM RUCHEM WYSOKOKOSCIELNYM W

Czym jest nurt wysokokościelny i jakie jest jego miejsce we współczesnym Luteranizmie

NAWIAZANIE KONTAKTU Z LUTERANSKIM RUCHEM WYSOKOKOSCIELNYM W

Postprzez Jacek » N paź 31, 2010 19:19

Dzisiaj udało mi się nawiązać kontakt z pastorami z Ruchu Wysokokościelnego w łonie EKD. Ewangelicki Kościół Krajowy Bawarii z siedziba w Monachium. Kontakt : PFARRER NORBERT KOTOWSKI EVANGELISCHE HOCHKIRSCHE IN BAYERN. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na stronie. Dobrze by było gdyby to były osoby znające podstawowy niemiecki lub angielski, dodatkowo zwróciłem się czy w Monachium ktoś zna język polski. Viking Östanbäck Sverige
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: NAWIAZANIE KONTAKTU Z LUTERANSKIM RUCHEM WYSOKOKOSCIELNYM W

Postprzez Jacek » N paź 31, 2010 19:24

Nawiązanie kontaktu z ruchami Wysokokościelnymi na świecie uważam nas Staroluteran Wysokokościelnych za obowiązek. W JEDNOŚCI SIŁA. TOMASZU PROWADŹ.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: NAWIAZANIE KONTAKTU Z LUTERANSKIM RUCHEM WYSOKOKOSCIELNYM W

Postprzez Tomasz » N paź 31, 2010 20:22

Bracie Vikingu - bardzo dziękuję za uznanie i zaufanie do mojej osoby, jednakże jestem tylko skromnym adminem tego skromnego Forum i raczej nie czuję się na siłach aby pełnić funkcję przywódcy.

Jeżeli chodzi o współpracę z naszymi braćmi z zagranicy, to muszę Ci powiedzieć, że mniej więcej miesiąc temu nawiązaliśmy kontakt z jedną z parafii SELK w Niemczech. Oczywiście jestem również jak najbardziej za kontaktem z Ruchem Wysokokościelnym w EKD.
O kontaktach międzynarodowych myślimy już od dawna i zastanawiamy się nad tym jak to zorganizować w praktyce.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: NAWIAZANIE KONTAKTU Z LUTERANSKIM RUCHEM WYSOKOKOSCIELNYM W

Postprzez Jacek » Pn lis 01, 2010 17:07

Myślę Tomaszu. ze trzeba będzie albo stworzyć delegacje z naszego ruchu i pojechać do Niemiec. albo zaprosić przedstawiciela z Niemiec. Najpierw musimy wejść w kontakt z naszymi księżmi z ruchu dwóch osobiście znam którzy wspólnie z nami będą delegowani. Czas najwyższy na działanie. Jak wrócę na stale do Polski w przyszłym roku to się tym zajmiemy. Musimy osobiście się spotkać.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  


Powrót do Luteranizm wysokokościelny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron