Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

hipokryzja czy wiara?

Rozmowy o Biblii i jej nauce w świetle teologii luterańskiej

Re: hipokryzja czy wiara?

Postprzez Maciej » Pn wrz 18, 2017 14:48

Stąd już tylko jeden krok w uwierzenie w ducha, duszę i ciało 1 Tes. 5:23 „Sam Bóg pokoju niech was całkowicie uświęca, aby nienaruszony duch wasz, dusza i ciało bez zarzutu zachowały się na przyjście Pana naszego Jezusa Chrystusa.” W to, że kobiety mogą głosić ewangelię Mk 3:35 "Kto pełni wolę Boga, ten będzie moim bratem, i siostrą, i matką". o chrzcie osób świadomych już nie wspominam :D
Maciej
 
Posty: 188
Dołączył(a): So sie 19, 2017 19:06
wyznanie: Adwentyści Dnia Siódmego
  

Re: hipokryzja czy wiara?

Postprzez Herbert » Pn wrz 18, 2017 16:41

Przestan agitowac!
Herbert
 
  

Re: hipokryzja czy wiara?

Postprzez Maciej » Pn wrz 18, 2017 16:48

hehe :D a na co mi taki Herbert :D żarcik
Maciej
 
Posty: 188
Dołączył(a): So sie 19, 2017 19:06
wyznanie: Adwentyści Dnia Siódmego
  

Re: hipokryzja czy wiara?

Postprzez Herbert » Pn wrz 18, 2017 17:03

Widze zes wcale nie taki naiwny jak udales, ale ja juz nie chce sie z toba bawic - zegnaj i rob swoje!
Herbert
 
  

Re: hipokryzja czy wiara?

Postprzez Maciej » Pn wrz 18, 2017 17:19

Wcale nie mówiłem, że jestem naiwny, ale dziękuję, że to dostrzegłeś. Agitować? Nie agituje do martwego zboru, już mówiłem, że Adwentyści nie działają tak jak powinni. Pokazywać prawdę ewangelii? O TAK! Na tym mi zależy, reszta to marność i pogoń za wiatrem.
Maciej
 
Posty: 188
Dołączył(a): So sie 19, 2017 19:06
wyznanie: Adwentyści Dnia Siódmego
  

Re: hipokryzja czy wiara?

Postprzez Elżbieta » Pn wrz 18, 2017 20:24

Zamykam temat, uważam, że Maciej stanowczo przekracza wszelkie normy przyzwoitości
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Poprzednia strona

Powrót do Biblia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron